Półmetek za nami…

9 sierpnia 2004 przez

Połowa wakacji już minęła jakiś czas temu, ale nie ma co się martwić. Mamy przed sobą jeszcze 3 tygodnie laby 🙂
Zachęcamy do przesyłania Waszych zdjęć z wakacji, chętnie zamieścimy je na stronie w dziale Wydarzenia / Wakacje 2004. Może sam wrzucę w najbliższym czasie jakieś moje fotki… pożyjemy – zobaczymy.Tymczasem kilka informacji:W kwietniu 2004 r. (kiedy to było…) odbył się polsko-ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO 2004, w którym wzięło udział 13 uczniów z naszej szkoły, głównie z klas pierwszych i drugich o profilu rozszerzonym matematyka, fizyka i informatyka oraz jedna osoba z klasy o innym profilu. Najlepszy wynik uzyskał uczeń Bartosz Szymendera z klasy pierwszej o profilu rozszerzonym. Pozostali uczniowie uzyskali zadowalające wyniki.

Organizatorem konkursu na terenie naszej szkoły była mgr H.Kawska-Kubicka.

Celem tego konkursu było uzyskiwanie punktów za poprawne odpowiedzi i odejmowanie ich za odpowiedzi błędne. W przyszłości zachęcamy uczniów do udziału w tego typu konkursach.

Zaktualizowaliśmy również materiał w dziale Kluby i koła zainteresowań / Koło PCK. Podsumowanie roku wraz z materiałem zdjęciowym…
Od siebie chciałbym życzyć naszej ekipie dalszych sukcesów – POWODZENIA!

Tagi