Mistrzostwa Gdańska w Indywidualnych Biegach Przełajowych

3 października 2009 przez

Na stadionie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej w dniach 22 i 23 września br. w eliminacyjnych Indywidualnych Biegach Przełajowych gdańskich Szkół Podstawowych i Gimnazjów wzięło łącznie udział 1475 młodych zawodniczek i zawodników (543 dziewcząt i 932 chłopców).

W środę 30 września w finałach Indywidualnych Biegów Przełajowych o Mistrzostwo Gdańska udział wzięło łącznie 483 zawodniczek i zawodników w tym ze Szkół Podstawowych 85 dziewcząt i 53 chłopców, z Gimnazjów 48 dziewcząt i 44 chłopców oraz ze Szkół Ponadgimnazjalnych 117 dziewcząt i 135 chłopców.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW GDAŃSKA

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Dziewczęta

Ellward  Sylwia  ZSAKiU

Skawińska Anna  XI LO

Zakrzewska Daniela  XI LO

Basiukiewicz  Martyna XI LO

Buchholc  Karolina  XI LO

Chłopcy

Żochowski Miłosz LO III

Domański Dawid LO XV

Zawadzki Łukasz LO XI

Czaja Mateusz  PSB

Zieliński Marcin LO II

Pięcioro pierwszych zawodniczek i zawodników z każdej kategorii szkół kwalifikuje się do reprezentacji Gdańska na finał wojewódzki, który odbędzie się 10 kwietnia 2010 roku w Człuchowie.

Reprezentacja SOiO Conradinum- dziewczęta:

Matysik Tatiana, Nowak Anna, Romańska Emilia, Wierzejska Marta, Korzonek Paulina, Petelska Sandra, Urban Małgorzata, Brzuska Paulina, Morawska Hanna, Michnowska Patrycja, Papier Oliwia, Nowak Joanna, Kozłowska Dorota.

Reprezentacja SOiO Conradinum-chłopcy:

Pettka Łukasz, Rabiega Mateusz, Neubauer, Jakub, Januszkiewicz Mikołaj, Kulyk Ilia, Hermann Paweł, Jurczak Mateusz, Krzoska Sebastian, Żarnowski Piotr, Ciszewski Piotr.

Nauczyciele w-f, opiekunowie reprezentacji: Ewa Wolińska, Katarzyna Kowalczyk, Jacek Miłosz.

Tagi