Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Indywidualnym Szkół Ponadgimnazjalnych

5 grudnia 2009 przez

Do pływalni przy ulicy Mikołaja Reja zjechali reprezentanci gdańskich szkół ponadgimnazjalnych. Zawodnicy mieli okazję wykazać się w czterech stylach – dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym na dystansie 50 metrów. Jako pierwsi wystartowali chłopcy. Już pierwsze wyścigi pokazały, że pomimo wesołej atmosfery na trybunach, w wodzie trwa poważna walka. Każdy z uczestników dawał z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik, tym bardziej że w rywalizacji o medale liczył się czas, a nie miejsce w swojej serii. Wyniki w poszczególnych stylach pływackich:

MOTYL

ZAWODNIK

SZKOŁA

CZAS

KONDRATOWICZ KUBA II LO 0,28,86
TUSZYŃSKI MATEUSZ VIII LO 0,29,10
NOWAK KACPER VII LO 0,30,58
PIECKOWSKI MICHAŁ I LO 0,31,62
BEREDA PRZEMEK CONR 0,32,13
WELZ JAKUB V LO 0,32,39
BOROWIEC ADAM XX LO 0,33,08
POROWSKI MICHAŁ VII LO 0,33,60
KALISCH SZYMON CONR 0,33,73
CIESIELSKI PAWEŁ ZSEiE 0,34,60
MAKOWSKI KRZYSZTOF VIII LO 0,34,73
KONTRADOWICZ ARTUR ZSE 0,35,26
PARUSKI FILIP VI LO 0,35,26
PIEKUTOWICZ MACIEJ XV LO 0,36,19
MIĘTKIEWICZ LESZEK ZSŁ 0,37,32
SOBCZAK MAREK VI LO 0,39,42
DORYK DANIEL XV LO 0,48,86
WOŻNIAK KAMIL ZSŁ
BIELECKI KRZYSZTOF XIX LO

 

KLASYCZNY

ZAWODNIK

SZKOLA

CZAS

ROZUSZEWSKI MIKOŁAJ VI LO 00,35,67
TARULEWICZ MICHAŁ CONR 00,36,02
ZWRARA WOJTEK ZSŁ 00,36,36
KANKOWSKI MAREK XV LO 00,36,95
ŁAGOWNIK PAWEŁ PSR 00,37,02
KOŁAKOWSKI MACIEJ ZSŁ 00,37,04
BUROWIEC ADAM XX 00,38,42
SCHULZ SZYMON V LO 00,39,26
FRĄCZEK MAREK VII LO 00,39,53
WIRKUS TYMOTEUSZ ZSE 00,40,02
NOSOWICZ JAKUB XV LO 00,41,02
UCHAŃSKI KRZYSZTOF III LO 00,41,11
CIESIELSKI PIOTR ZSBO 00,41,46
GOERICK SZYMON CONR 00,41,58
PAPIŃSKI MICHAŁ XIX LO 00,42,02
ŁASZKIEWICZ ADAM PSR 00,42,88
BARAWIŃSKI SZYMON V LO 00,45,80
ZIĘBA PAWEŁ ZSM 00,45,89
PAROWSKI MICHAŁ VII LO 00,47,48
BZDYRA MIKOŁAJ

 

GRZBIET

ZAWODNIK

SZKOŁA

CZAS

KONDROTOWICZ KUBA II LO 0,30,23
TUSZYŃSKI MATEUSZ VIII LO 0,31,39
LATOSZEWSKI ROBERT ZSŁ 0,32,14
KANKOWSKI MAREK XV LO 0,32,98
GUZ JAKUB XV LO 0,32,98
GABIS PAWEŁ VII LO 0,33,80
WELZ JAKUB V LO 0,34,07
BRYŁA KRZYSZTOF VI LO 0,34,21
FIJAŁ PATRYK ZSEIE 0,34,39
BROWARCZYK PRZEMEK ZSŁ 0,34,89
CIESIELSKI PIOTR ZSBO 0,35,42
JAWUŁA JAKUB XV LO 0,35,54
PAPIŃSKI MICHAŁ X LO 0,35,86
ŁAGOWNIK PAWEŁ PSR 0,36,13
NOWAKOWSKI MATEUSZ II LO 0,36,26
KURDEJ MATEUSZ I LO 0,38,02
YASIPENKO OLEKSANDER CONR 0,38,04
BIELICKI KRZYSZTOF XIX LO 0,40,36
MROZIŃSKI ALEKSANDER V LO 0,41,04
ZIĘBA PAWEŁ ZSM 0,41,22
ADAMKIEWICZ JAKUB PSR 0,41,25
LASZOTA DAMIAN ZSE 0,41,48

 

 

DOWOLNY

ZAWODNIK

SZKOŁA

CZAS

NOWAK KACPER VII LO 0,26,66
WOŹNIAK KAMIL VI LO 0,27,08
PIECKOWSKI MICHAŁ I LO 0,27,10
GUZ JAKUB III LO 0,27,67
CIESIELSKI PAWEŁ ZSEIE 0,28,11
KONTROWICZ ARTUR ZSŁ 0,28,42
ROZWAŁKA ARTUR ZSŁ 0,28,56
BRYŁA KRZYSZTOF VII LO 0,28,66
ZWARA WOJTEK CONR 0,28,80
FIJAŁ PATRYK ZSEIE 0,28,95
OSKIERKO JAROMIR ZSEIE 0,29,36
JAGIEŁŁO WIKTOR IX LO 0,29,45
WIRKUS TYMOTEUSZ ZSE 0,30,04
SOLARSKI KRYSTIAN PSBO 0,30,39
GRONKOWSKI JAKUB ZSE 0,30,42
NADOLNY MACIEJ XX LO 0,30,83
MATOWSKI KRZYSZTOF VIII LO 0,31,16
UCHAŃSKI KRZYSZTOF III LO 0,31,48
NOSOWICZ JAKUB XV LO 0,31,56
FLOREK MARCIN XV LO 0,31,77
BUNTOWY MATEUSZ I LO 0,32,48
JAMŁOWICZ MARCIN V LO 0,32,76
ZAOMOROWSKI MACIEJ ZSM 0,34,31
MROZIŃSKI ALEKSANDER V LO 0,34,51
HELDT MACIEJ ZSBO 0,36,29
HABKOWSKI MICHAŁ XX LO 0,37,53
SKIERKA RADOSŁAW PSR 0,39,17
SKOWROŃSKI DAWID PSR 0,46,73

 

MOTYL

ZAWODNICZKA SZKOŁA CZAS
PEPLIŃSKA SARA I LO 0,36,80
WRZESZCZ ANITA XIX LO 0,37,51
CICHY KARINA V LO 0,38,91
WOŹNIAK ALICJA ZSZ NR9 0,39,86
BIAŁKOWSKA MIELINA VII LO 0,40,29
KOBRYŃ ROMA VII LO 0,45,28
PIKIEL ZUZANNA V LO 0,47,51
BORZYSZKOWSKA KASIA CONR 0,49,20
RABCZEWSKA MAJA I LO 0,50,54
LUBAŃSKA MARTYNA III LO 0,52,20
DRAPELLA ZOFIA III LO
PETKE ALICJA II LO

 

KLASYCZNY

ZAWODNICZKA

SZKOŁA

CZAS

WRZESZCZ ANITA XIX LO 0,42,16
WRÓBEL MAŁGORZATA IX LO 0,42,16
LEWANDOWSKA WIKTORIA I LO 0,42,44
ZIOMKOWSKA ALICJA CONR 0,42,54
WITKOWSKA MARTYNA VIII LO 0,42,82
SKARCZYŃSKA SYLWIA II LO 0,43,58
TOMIAK PATRYCJA III LO 0,44,26
ZALEWSKA ANNA IX LO 0,44,92
PRZEŹDZIAK ANNA V LO 0,46,88
BIAŁKOWSKA MILENA VII LO 0,46,92
KRAWCZYŃSKA JOANNA XV LO 0,46,94
CENDROWSKA MARTYNA ZSE 0,48,16
CICHOŃ JOANNA VII LO 0,48,51
BYLINA BARBARA XIX LO 0,48,76
KOSTROWICKA MARTYNA VI LO 0,49,30
KLARZYŃSKA MARTYNA I LO 0,49,92

 

 

GRZBIET

ZAWODNICZKA

SZKOŁA

CZAS

ASSULEWICZ ALEKSANDRA XX LO 0,35,36
CWOJDZIŃSKA ALEKSANDRA II LO 0,37,57
ZIOMKOWSKA ALICJA CONR 0,37,95
LEWANDOWSKA WIKTORIA I LO 0,38,42
HAJDAMOWICZ SARA VII LO 0,38,54
ORFIN KAROLINA V LO 0,38,76
KLUCZYK MAŁGORZATA ZSE 0,40,73
KARPIŃSKA ZUZANNA V LO 0,41,59
CHMIELEWSKA ULA III LO 0,42,57
LEWANDOWSKA DANUTA I LO 0,44,45
GLINIECKA MARTA ZSM 0,45,29
SLAPA NATALIA ZSZ 9 0,45,29
WALENC ANNA XIX LO 0,49,29
KRZEMIŃSKA AGATA XV LO 0,49,39
SIEDLECKA MAGDA VII LO 0,52,40
WOTECKA PAULINA ZSM 1,04,33
SZPARAGA DOMINIKA XV LO
SŁABA AGATA II LO
BYLINA BARBARA XIX LO
TOMIAK PATRYCJA III LO
WRÓBEL MAŁGORZATA IX LO

 

 

DOWOLNY

ZAWODNICZKA

SZKOŁA

CZAS

SŁABA AGATA II LO 0,31,95
PEPLIŃSKA SARA I LO 0,31,98
HAJADMOWICZ SARA VII LO 0,32,32
KLUCZYKA MAŁGORZATA ZSE 0,34,33
MUSZYŃSKA OLGA ZSE 0,34,70
ASSULEWICZ ALEKSANDRA XX 0,35,16
WITKOWSKA MARTYNA VIII LO 0,35,80
KARPIŃSKA ZUZANNA V LO 0,35,89
SKARCZYŃSKA SYLWIA II LO 0,35,92
CHMIELEWSKA ULA III LO 0,36,26
DRAPELLA MAGDA III LO 0,36,51
ZALEWSKA ANNA IX LO 0,36,89
PIEKIEL ZUZANNA V LO 0,37,33
SZPARAGA DOMINIKA XV LO 0,38,59
GUNIECKA MARTA ZSM 0,39,30
HRYŃCZUK JOANNA VI LO 0,39,45
GWOŹDŹ DOMINIKA VII LO 0,39,66
BOŻYSZKOWSKA KASIA CONR 0,40,57
OLSZEWSKA KATARZYNA ZSM 0,40,91
CENDROWSKA MARTYNA ZSE 0,46,42
BACH ALEKSANDRA CONR 0,48,10
PORTAS MONIKA VI LO 0,49,92
SŁAWEK ELA XIX LO 0,50,28

 

Opiekunowie reprezentacji: Ewa Wolińska, Katarzyna Kowalczyk

Tagi