VI Ogólnopolski Konkurs BARWY MORZA 2011

18 stycznia 2011 przez

Zapraszamy do udziału, w szóstym już, Ogólnopolskim Konkursie „Barwy Morza”. Konkurs organizowany jest przez SOiO „Conradinum”, jako impreza towarzysząca w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Stoczniowego, a także – Dni Otwartych naszej szkoły.

Uczniowie mogą zgłaszać prace w czterech kategoriach: fotograficznej, plastycznej, literackiej oraz modelarskiej (w jednej lub kilku). Ogłoszenia i regulamin konkursu wywieszone są w gablocie przy s. 109, ogłoszenia – w sekretariacie uczniowskim oraz w bibliotece i czytelni szkolnej.

Konkurs rozpoczyna się 17 stycznia 2011 r. Prace należy składać do 7 marca 2011 r.

Informacji o konkursie udzielają oraz przyjmują prace:
– konkurs fotograficzny: p. Robert Maćkiewicz (s. 109);
– konkurs plastyczny: p. Dominika Ringwelska (s. 304);
– konkurs literacki: p. Monika Wojtowicz (s. 228) oraz p. Martyna Rokacz-Albecka (biblioteka);
– konkurs modelarski: p. Andrzej Rejniak (Kierownik Szkolenia Praktycznego).

Lista laureatów zostanie opublikowana na szkolnej stronie www nie później niż 25 marca 2011 r. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 1 kwietnia 2011 r. o godz. 12:00 w auli szkolnej.

W roku ubiegłym prace na konkurs napłynęły z Gdańska i jego okolic, ale również z Zamościa, Kraśnika, Częstochowy, Świnoujścia, Gniezna, Kalisza, Bydgoszczy, Warszawy. Spośród zgłoszonych do konkursu zakwalifikowano 145 fotografii, 97 prac plastycznych, 90 – literackich i 25 modeli. Nagrodzono autorów: 34 fotografii, 20 prac plastycznych, 15 prac literackich oraz 12 modeli.

Do pobrania:

regulamin konkursu,

karty zgłoszenia,


wzory ogłoszeń

Tagi