Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Indywidualnym Szkół Ponadgimnazjalnych „Prima Aprilis 2011”

2 kwietnia 2011 przez

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Indywidualnym Szkół Ponadgimnazjalnych „Prima Aprilis 2011”

1 kwietnia 2011r. do pływalni Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku zjechali reprezentanci gdańskich Szkół Ponadgimnazjalnych. Pływacy mieli okazję wykazać się na dystansie 50 metrów w czterech stylach – dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym. Jako pierwsi wystartowali chłopcy. Już pierwsze wyścigi pokazały, że pomimo primaapilisowej atmosfery na trybunach, w wodzie trwała poważna walka. Każdy z uczestników dawał z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik, tym bardziej że w rywalizacji o medale liczył sie uzyskany czas. Dekoracji dokonał dyrektor Zespołu Szkół Energetycznych Pan Jerzy Dorau oraz dyrektor Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej Pan Jacek Sawicki.

Wyniki zawodów- dziewczęta

STYL DOWOLNY

 

  CZAS
1. SŁABA AGATA II LO

30.98

1. VON LONSKI KLAUDIA XV LO

30.98

2. KOZAK ALEKSANDRA III LO

32.90

3. RESZTÓW MARTA VIILO

33.16

4. PEPLIŃSKA SARA I LO

33.51

5. GRZEMSKA ALEKSANDRA VII LO

34.32

6. HAJDAMOWICZ SARA VIILO

35.09

7. MUSZYŃSKA MARTA ZSE

36.16

8. MUSZYNSKA OLGA ZSE

36.28

9. BRZANA MARTYNA II LO

36.60

10. SOBINA KORNELIA I LO

36.80

11. GLINIECKA MARTA ZSM

38.39

12. CZYŻ ALICJA IX LO

38.73

13. URBANIKA KAROLINA XIX LO

40.52

14. MAŃKIEWICZ KATARZYNA ZSM

43.92

15. BACH ALEKSANDRA CONR

46.63

16. SŁAWEK ELA XIX LO

51.21

 

STYL KLASYCZNY

 

 

 

1. WRZESZCZ ANITA XIX LO

41.85

2. WRÓBEL MALGOSIA IX LO

42.75

3. NOWOCIŃSKA KASIA I LO

42.91

4. ZIOMKOWSKA ALICJA CONR

43.11

5. BRZANA MARTYNA II LO

46.16

6. BYLINA BASIA XIX LO

47.51

7. PASZKOWSKA ZUZANNA III LO

50.00

8. CENDROWSKA MARTYNA ZSE

50.30

 

STYL MOTYLKOWY
SERIA I
1. PEPLIŃSKA SARA I LO

36.30

2. KOZAK ALEKSANDRA III LO

37.63

3. CWOJDZIŃSKA OLA IILO

38.18

4. WRZESZCZ ANITA XIX LO

39.53

5. RESZETÓW MARTA VIII LO

40.36

6. WOŹNIAK ALICJA ZSZNR.9

40.71

7. NOWOCIŃSKA KASIA I LO

41.68

8. KLUCZYK MAŁGORZATA ZSE

42.59

9. BORZYSZKOWSKA KATARZYNA CONR

47.82

 

STYL GRZBIETOWY
SERIA I:
1. VON LONSKI KLAUDIA XVLO

35.20

2. CWOJDZIŃSKA OLA II LO

36.79

3. ZIOMKOWSKA ALICJA CONR

38.50

4. HAJDAMOWICZ SARA VII LO

39.70

5. GRZEMSKA OLA VII LO

40.07

6. ROBACZEWSKA MAJA I LO

42.00

7. KLUCZYK MAŁGORZATA ZSE

42.57

8. GLINIECKA MARTA ZSM

45.88

9. PASZKOWSKA ZUZANNA III LO

45.96

10. MARKIEWICZ AGATA XIX LO

47.60

11. KORNELIA SOBINA I LO

49.55

12. WALENC ANNA XIX LO

51.06

13. MAŃKIEWICZ KATARZYNA ZSM

51.34

 

Wyniki zawodów- chłopcy:

STYL GRZBIETOWY
  CZAS
1. KONDRATOWICZ KUBA II LO

30.60

2. LATOSZEWSKI ROBERT ZSŁ

32.94

3. KANKOWSKI MAREK XV LO

33.04

4. CZERNIAKOWSKI PAWEŁ VLO

33.74

5. GUZ JAKUB IIILO

33.76

6. FIJAŁ BARTEK ZSEiE

33.94

7. BRYŁA KRZYSZTOF VII LO

35.04

8. ŻELAZNY RAFAŁ IX LO

36.93

9. BRZÓSKA DARIUSZ ZSE

37.08

10. YESPENKO OLEKSANDER CONR

37.47

11. GABIS PAWEŁ VII LO

37.94

12. KOLASA DAMIAN CONR

39.12

13. PAPIŃSKI MICHAŁ XIX LO

39.43

14. MASZOTA DAMIAN ZSE

42.87

 

STYL KLASYCZNY

 

 

 

1. OLEJNIK PAWEŁ ZSM

33.10

2. CZERNIAKOWSKI PAWEŁ VLO

34.71

3. ZWARA WOJTEK ZSŁ

35.55

4. GABIS PAWEŁ VII LO

35.90

5. KOŁAKOWSKI MACIEJ ZSŁ

36.57

6. POROWSKI MICHAŁ VII LO

38.61

7. KANKOWSKI MAREK XV LO

38.62

8. CHROŚCIELEWSKI MARCIN CONR

40.00

9. KUPSKI ADRIAN ZSM

40.14

10. GOERICK SZYMON CONR

40.30

11. BIELICKI KRZYSZTOF XIX LO

41.21

12. PECHNKE MARCIN IX LO

41.60

13. UCHAŃSKI KRZYSZTOF III LO

42.66

14. PORZEŻYŃSKI MACIEJ IX LO

42.67

15. PAPIŃSKI MICHAŁ XIX LO

43.82

 

STYL MOTYLKOWY 

 

1. NOWAK KACPER VIILO

28.00

2. KONDRATOWICZ JAKUB II LO

29.40

3. KONTROWICZ ARTUR ZSE

31.00

4. WOJTKIEWICZ ROBERT ZSM

31.29

5. BEREDA PRZEMYSŁAW CONR

31.72

6. KOWALCZUK JAKUB VII LO

32.13

7. SŁABY MIKOŁAJ I LO

32.36

8. OLEJNIK PAWEŁ ZSM

32.88

9. CEGLIŃSKI  TOMASZ I LO

33.33

10. KALISCH SZYMON CONR

33.57

11. BRZÓSKA DARIUSZ ZSE

35.84

12. DZIUBANIK ŁUKASZ XVLO

36.94

13. UCHAŃSKI KRZYSZTOF III LO

38.60

14. BIEKIEWICZ KUBA VIIILO

39.16

 

STYL DOWOLNY

 

1. NOWAK KACPER VII LO

26.59

2. KOWALCZYK MAREK VII LO

26.88

3. ROZWAŁKA ARTUR CONR

28.40

4. JAGIEŁŁO WIKTOR IX LO

28.66

5. WOŹNIAK KAMIL ZSŁ

28.86

6. GUZ JAKUB III LO

29.08

7. KLIK LESZEK ZSŁ

29.11

8. KONTROWICZ ARTUR ZSE

29.15

9. CIESIELSKI PAWEŁ ZSEiE

29.67

10. FIJAŁ PATRYK ZSEiE

30.29

11. BURTOWY MATEUSZ I LO

31.16

12. KUPSKI ADRIAN ZSM

31.28

13. CEGLIŃSKI TOMASZ I LO

32.33

14. FILA MICHAŁ IX LO

33.14

15. CZUBAK ŁUKASZ ZSE

33.56

16. KOLASA DAMIAN
CONR

34.14

17. DZIUBANIK ŁUKASZ XV LO

35.82

18. BIELKIEWICZ KUBA VIII LO

36.22

19. SŁABY MIKOŁAJ III LO

36.26

20. WÓJTKIEWICZ ROBERT ZSM

36.97

 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie reprezentacji SOiO Conradinum: Wolińska Ewa, Kowalczyk Katarzyna

Zobacz też:

Tagi