Konkurs na HASŁO REKLAMUJĄCE CONRADINUM rozstrzygnięty !!!

19 marca 2012 przez

Konkurs na HASŁO REKLAMUJĄCE CONRADINUM  rozstrzygnięty !!!

Po długich dyskusjach i naradach  Konkurs na HASŁO REKLAMUJĄCE CONRADINUM został rozstrzygnięty 🙂

Na konkurs wpłynęło 89 haseł od uczniów z 14 klas – I Al, I Bl, I Cl, I Ct, I Ax, II Al, II Bl, II Cl, II At, II Ct, II Ax, III Al, III Dl, IV Ct. Wszystkie hasła odwoływały się do ponad 200-letniej tradycji Conradinum oraz atmosfery panującej w naszej szkole. Znalazły się wśród nich zarówno hasła bardzo poważne, jak i te patrzące na naszą szkołę z przymrużeniem oka.

Spośród wszystkich haseł wybrane zostały dwa. Połączone w jedno zwycięskie hasło reklamowe tworzą doskonałą całość. Autorami zwycięskiego hasła są: Mikołaj Kubiak    kl. II Bl oraz Michał Janowski  kl. I Ct. Ich hasło będzie wystawione na widok publiczny i będzie promować naszą szkołę w Trójmieście.

Hasło, które otrzymało pierwsze wyróżnienie trafi na plakaty oraz  ulotki promujące Conradinum, stworzyły uczennice klasy I Cl: Paulina Bigus, Zuzanna Brzuszkiewicz, Daria Oleszczuk oraz Anna Pilarska.

Wyróżnionych zostało również 6 innych haseł uczniów z klas:  I Ct, III Dl, II Bl, I Ax.

Zwycięskie oraz wyróżnione hasła można przeczytać poniżej.
zwycięskie i wyróżnione hasła
Wręczenie nagród odbędzie się podczas Dni Otwartych SOiO CONRADINUM

23 marca 2012 roku.

 

Wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY

Organizatorzy:

Małgorzata Scisłowska

Małgorzata Urbanowicz

Karolina Urbanowicz

Tagi