Miejski Polonez Maturzystów

5 maja 2012 przez

Miejski Polonez Maturzystów

Dnia 20 kwietnia 2012 Na Targu Węglowym w Gdańsku słowami „ Poloneza czas zacząć !” został zainaugurowany wspólny taniec. Impreza skierowana była do tegorocznych maturzystów, ale nie tylko.
Celem imprezy była integracja młodzieży, Dyrektorów Szkół, Nauczycieli i Władz Miasta oraz wszystkich mieszkańców Trójmiasta. Impreza poprzez swój charakter była dobrą okazją do wypromowania naszej szkoły. Promocja wydarzenia odbyła się za pomocą telewizji, radia, Internetu oraz prasy. Całe przedsięwzięcie patronatem honorowym objął Prezydent Miasta Gdańsk.
W programie zaplanowano konkurs na najbardziej oryginalny makijaż i strój oraz na najlepszy transparent promujący szkołę. Nagrodami dla całych drużyn były zaproszenia na bowling w Centrum U7. Wszystkie szkoły uczestniczące w wydarzeniu otrzymały certyfikat z uczestnictwa w pierwszej edycji Miejskiego Poloneza.
Naszą szkołę dumnie reprezentowali:
Paulina Wróbel 3Al, Oliwia Papier 3Al, Aleksandra Bach 3 Cl, Ewelina Romańska 3Dl, Agnieszka Lakowicz 3Dl, Katarzyna Krzyżykowska 3Dl, Sandra Petelska 3Dl, Karol Raszewski 3Dl, Mateusz Dargacz 3Dl, Jakub Niemiec 3Dl, Rafał Adamczewski 4At, Szymon Kosiba 2Al, Rafał Fil 2Al, Karol Stefański 2Al.
Opiekun: Katarzyna Kowalczyk
W załączniku fotorelacja…

Zobacz też:

Tagi