Lekkoatletyka Indywidualna i Drużynowa Szkół Ponadgimnazjalnych

30 maja 2012 przez

Lekkoatletyka Indywidualna i Drużynowa Szkół Ponadgimnazjalnych

W środę 25 maja na stadionie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej odbyły się zawody lekkoatletyczne Gdańskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej. Ponad 330 młodych lekkoatletów i lekkoatletek  zmierzyło swe siły w siedmiu konkurencjach:

•   dziewczęta 100 m. 400 m. 800 m. skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą i sztafeta 4x100m

•   chłopcy: 100 m. 400 m.1500 m. skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą i sztafeta 4x100m

Każda szkoła miała prawo wystawić maksymalnie po 3 zawodników w każdej konkurencji, z wyjątkiem skoku w dal, i pchnięcia kulą (po 2 osoby). W zawodach wzięło łącznie udział 332 uczniów /155 dziewcząt i 177 chłopców/ reprezentujących 19 szkół.

Klasyfikacja drużynowa

Dziewczęta:

1 miejsce ZSMorskich 997 pkt.

2 miejsce V LO  958 pkt.

3 miejsce XX LO  946 pkt.

4 miejsce II LO  882 pkt.

5 miejsce I LO  840 pkt.

6 miejsce SOiO Conradinum 832 pkt.

7 miejsce ZSSiO  690 pkt.

8 miejsce ZSPSiCh  684 pkt.

9 miejsce XV LO  656 pkt.

10 miejsce ZSZ nr 9  640 pkt.

11 miejsce III LO  419 pkt.

12 miejsce ZSAKiHU  304 pkt.

13 miejsce IX LO  284 pkt.

14 miejsce ZSŁączności 192 pkt.

15 miejsce VIII LO  176 pkt.

16 miejsce XIX LO  174 pkt.

17 miejsce ZSGH  160 pkt.

DZIEWCZĘTA

100 m

1.Kozak Aleksandra III LO 13,0

2.Kużnicka Martyna  V LO  13,2

3.Sturlis Katarzyna   ZSM  13,5

4.Mischker Emilia    XX LO 13,7

5.Barańska Paulina XV LO 13.8

6.Szczoczarz Anna  I LO    14,7

12. Nowak Anna  Conrad. 14,9

21. Rusak Natalia Conrad. 15,7

24. Kania Zuzanna Conrad. 15,8

400 m

1.Hildebrand Alina ZSSiO 1.09,2

2.Frycz Wiktoria  ZSM      1.10,7

3.Stróżewska Paulina ZSM 1.12,5

Domaszka Monika ZSSiO 1.13,3

5.Piórecka Paula II LO     1.14,0

6.Urbańska Jagoda ZSPSiCH 1.16,6

14. Petelska Sandra Conrad. 1.21,0

19. Oskwarek Małgorzata Conrad. 1.26,0

 

Sztafeta 4 x 100

1. V LO     58,0

2. ZSM      58,8

3. XX LO   59,0

4. XV LO   59,5

5. Conrad.60,7

6. II LO    62,0

 

Pchnięcie kulą (4 kg.)

1.Górak Agnieszka ZSSiO  11,82

2.Bieniszewska Małgorzata ZSSiO 11,42

3.Fornalik Romana  XV LO 8,74

4.Kuchta Magdalena XX LO 8,68

5.Ciesielska Joanna XX LO 8,16

6.Ziarko Magdalena III LO 8,08

19. Miotke Sandra Conrad. 6,54

20. Dąbrowska Patrycja Conrad. 6,46

800 m

1.Lidzińska Joanna ZSSiO 2.32,4

2.Tomoń Katarzyna ZSSiO 2.39,9

3.Szalewicz Diana II LO  2.46,2

4.Wikariusz Magdalena XX LO 2.49,0

5.Jasion Julianna ZSŁ   2.49,9

6.Zielke Karolina I LO 2.57,3

 

Skok w dal

1.Sturlis Katarzyna ZSM   5,20

2.Piotrowska Marika Conrad.5,00

3.Kużnicka Martyna V LO 4,70

4.Jasion Julianna ZSŁ  4,43

5.Sobieraj Marcela V Lo 4,13

6.Rotza Aleksandra ZSPSiCH 4,12

14. Miotke Sandra Conrad. 3,61

 

Skok wzwyż

1.Grabarczyk Kinga II LO   125 cm.

2.Milik Magda XIX LO         125

3.Górska Wiktoria Conrad. 125

4.Michnowska Patrycja Conrad. 120

4.Gęza Marta II Lo            120

4.Zmysławska Oktawia ZSM 120

 

Opiekunowie reprezentacji:

Ewa Wolińska

Marlena Kropidłowska

Katarzyna Kowalczyk

 

Klasyfikacja drużynowa:

Chłopcy:

1 miejsce XX LO 1107 pkt.

2 miejsce ZSŁączności 978 pkt.

3 miejsce SOIO Conradinum 941 pkt.

4 miejsce V LO  769 pkt.

5 miejsce II LO  767 pkt.

6 miejsce ZSMorskich 745 pkt.

7 miejsce XV LO  733 pkt.

8 miejsce I LO  708 pkt.

9 miejsce PSB  695 pkt.

10 miejsce ZSGH  662 pkt.

11 miejsce ZSPSiCh  601 pkt.

12 miejsce ZSSiO  582 pkt.

13 miejsce SEiE  567 pkt.

14 miejsce IX LO  492 pkt.

15 miejsce III LO  291 pkt.

16 miejsce ZSZ nr 9  209 pkt.

17 miejsce VIII LO  161 pkt.

18 miejsce ZSAKiHU  20 pkt.

100 m

1.Ruszkiewicz Damian XX LO      11,4

2.Telepski Kacper III LO 11,6 (El.11,4)

3.Turek Przemysław XX LO 11,6(El.11,3)

4.Kuczewski Mateusz XX LO 11, (El.11,4)

5.Baj Mikołaj SEiE        11,8 (El.11,4)

6.Kukliński Radek XV LO  12,1 (El.11,7)

12. Gardziewicz Jan Conrad. 12,5

15. Narwojsz Paweł Conrad. 12,6

21. Kołodziejski Przemysław Conr. 13,1

27. Raszewski Karol Conrad. 13,1

400 m

1.Plichta Przemysław ZSŁ            55,3

2.Mężyk Mikołaj ZSSiO               55,4

3.Mroczek Mariusz ZSSiO            57,6

4.Homot Paweł ZSSiO                 57,7

5.Rewańczyk Adam XX LO           58,9

6.Schonrock Tomasz Conrad.      59,0

7. Wyszecki Robert Conrad.             59,3

8. Herman Paweł Conrad.     62,9

1500 m

1.Piątkowski Łukasz ZSŁ          4.36,0

2.Feliksiak Wiktor IX LO          4.45,0

3.Boroń Łukasz ZSGH              4.50,9

4.Wolniak Kacper XV LO           4.51,2

5.Kamiński Krzysztof ZSSiO      4.51,3

6.Łojko Paweł ZSPSiCH             4.55,4

11. Mielewczyk Krzysztof Conrad. 4.59,4

12. Wiśniewski Dariusz Conrad. 5.00,5

Sztafeta 4 x 100 m

1. XX LO           48,6

2. ZSŁ              50,0

3. ZSSiO           50,7

4.Conrad.         51,0

5. ZSM             51,0

6. XV Lo           51,4

 

Skok w dal

1.Kurzewski Mateusz XX LO      5,99

2.Kosior Błażej XV LO              5,59

3.Dawidowski Oskar ZSŁ          5,48

4.Gruca Oskar ZSGH                5,47

5.Węsierski Mateusz PSB          5,45

6.Szydłowski Daniel SEiE          5,44

7. Stefański Karol Conrad.     5,35

18. Izdebski Grzegorz Conrad.  4,87

23. Truszczyński Jakub Conrad. 4,51

 

Pchnięcie kulą (6 kg.)

1.Czaiński Kamil ZSŁ              12,14

2.Wysogląd Sebastian Conrad.11,70

3.Zalewski Daniel ZSSiO          11,43

4.Dec Andrzej XX LO               11,37

5.Zielonka Wojciech Conrad.    11,14

6.Lutomski Łukasz ZSŁ           10,67

Opiekunowie reprezentacji:

Andrzej Włodarski

Jacek Miłosz

Zobacz też:

Tagi