Dzień kibica Euro 2012

29 czerwca 2012 przez

Dzień kibica Euro 2012

Dwa dni przez rozpoczęciem długo oczekiwanego EURO 2012 zorganizowaliśmy w CONRADINUM Dzień Kibica EURO 2012. Na rzecz wspólnych przygotowań do dopingowania naszej drużyny narodowej porzuciliśmy obowiązujące nas mundury i w dniu 6-go czerwca w naszej szkole obowiązywały barwy biało- czerwone !!!!!!!! Pomysłowość młodzieży i duch kibicowania stworzyły zgrany duet, a efekty były powalające.  Począwszy od biało- czerwonego afro, przez bardziej gładkie fryzury w barwach narodowych, różnorodnego kształtu nakrycia głowy, barwy narodowe na twarzy, koszulki, spodenki, skarpetki (podkolanówki) i oczywiście ulubione przez wszystkich kibiców szaliki, a skończywszy na odpowiednio pomalowanych paznokciach u uczennic. Zauważalne było również przystrojenie aut, najbardziej preferowane były małe chorągiewki i „skarpetki” na lusterka. Imprezie towarzyszyła również odpowiednia muzyka- tego dnia przez radiowęzeł puszczane były wszystkie te bardziej znane i te mniej znane piosenki związane z piłką nożną. Na długiej przerwie został przeprowadzony szybki konkurs na najciekawsze przebranie kibica. Nagrodą była oczywiście  piłka do piłki nożnej. Zwycięzcą konkursu został ks. Piotr ; ).

 

Wszystkim gratulujemy pomysłowości i pozytywnego ducha zabawy i kibicowania.

 

 

Tagi