ZAPRASZAMY NA DZIEŃ TECHNIKI I DNI OTWARTE CONRADINUM

19 marca 2014 przez

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ TECHNIKI I DNI OTWARTE CONRADINUM

Sz. P. Dyrektorzy Szkół Gimnazjalnych

Zapraszamy uczniów Państwa Gimnazjum na Dzień Techniki dn. 27 marca 2014r. (czwartek) w Szkołach Okrętowych i Ogólnokształcących CONRADINUM.

Tego dnia istnieje możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technologiami, które zostaną zaprezentowane przez Firmy i Uczelnie Trójmiasta, m.in. Prointemet, PKP-Energetyka (kable światłowodowe, lokalizacja uszkodzeń kabli), Politechnika Gdańska i SOiO CONRADINUM – pokazy robotów.
Na Dzień Techniki zapraszamy grupy zainteresowanych uczniów (do 10 osób) wraz z Opiekunem. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału do dnia 25 marca br. Aby prezentacje mogły przebiegać sprawnie należy uzgodnić godzinę przybycia. Przewidywany czas prezentacji ok. 2 godz. Za organizację Dnia Techniki odpowiedzialna jest Pani Anna Złoczewska – 602 114 006.
Również zapraszamy Uczniów Państwa Szkoły na organizowane wzorem lat ubiegłych Dni Otwarte CONRADINUM w dniach 28 marca br. (piątek) w godz. 9.oo – 13.oo i 29 marca br. (sobota) w godz. 10.oo – 13.oo.
W tych dniach będzie można zapoznać się z ofertą programową i bogatą bazą dydaktyczną szkoły. Aby usprawnić organizację imprezy (jeżeli to możliwe), prosimy o telefoniczne potwierdzenie przybycia do dnia 27 marca br.
Mamy nadzieję, że bezpośredni kontakt z naszą szkołą pomoże uczniom Gimnazjum dokonać właściwego wyboru dalszego kierunku kształcenia.

Z poważaniem,

Anna Wasilewska
Dyrektor CONRADINUM

Zobacz też:

Tagi