I miejsce naszej szkoły w Licealiadzie 2014-2015

8 października 2014 przez

I miejsce naszej szkoły w Licealiadzie 2014-2015

MĘSKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE ZAKOŃCZYŁY TEGOROCZNY SEZON LEKKOATLETYCZNY

W środę 1 października na stadionie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej odbyły się ostatnie zawody kończące tegoroczny sezon lekkoatletyczny. Były to męskie Sztafetowe Biegi Przełajowe Gdańskich Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady Młodzieży Szkolnej. Łącznie udział wzięło 560 zawodników z 56 gdańskich szkół. Jako pierwsi swoje biegi rozpoczęli chłopcy z gdańskich szkół ponadgimnazjalnych, którzy mieli do pokonania dystans 10x 1000m. W Licealiadzie wzięło udział 150 zawodników z 15 gdańskich szkół. Po nich na trasę wystartowały sztafety chłopców ze szkół podstawowych, dla których dystansem do pokonania było 10 razy 800m. Na starcie stanęło łącznie 200 najmłodszych biegaczy z 20 gdańskich szkół podstawowych. Biegi sztafet szkół gimnazjalnych na dystansie 10x 1000m zakończyły zawody. W gdańskiej Gimnazjadzie udział wzięło łącznie 210 zawodników z 21 gdańskich gimnazjów.

Klasyfikacja Gdańskiej Licealiady:

1 miejsce Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” w Gdańsku w składzie: Letkiman Norbert, Górny Krzysztof, Zieleziński Patryk, Reszka Patryk, Sowiński Artur, Małkowski Dawid, Hołowienko Szymon, Pielecki Paweł, Szytniewski Cezary, Sobisz Daniel, Babiński Jan, Drozdowski Kamil. Opiekun-trener: Jacek Miłosz.

Tagi