Pomoc w problemach psychicznych. Do końca roku bezpłatne konsultacje w Gdańsku

2 listopada 2017 przez

Osoby, które mają m.in trudności w utrzymaniu relacji, w kontaktach z innymi ludźmi, stany lękowe, nerwicę, depresję, zaburzenia jedzenia lub cierpią na dolegliwości psychosomatyczne mogą do końca 2017 roku bezpłatnie skorzystać z sieci wsparcia psychologicznego czyli bezpłatnych konsultacji i psychoterapii. To oferta, którą gdańszczanom: dzieciom, młodzieży, dorosłym, parom i rodzinom, proponuje Fundacja Wspierania Rodzin Przystań.

Każdy mieszkaniec Gdańska, który ma poczucie, że mu się w życiu nie układa, ma trudności w relacjach, chwiejność nastrojów, ale też np zdiagnozowaną depresję czy inne kłopoty psychiczne może do końca roku bezpłatnie skorzystać z konsultacji lub psychoterarpii u specjalistów działających w ramach tzw. sieci wsparcia psychologicznego stworzonej przez Fundację Wspierania Rodzin Przystań. 

To unikalna propozycja, bo dla potrzebujących swoje gabinety w różnych punktach miasta “otworzyli” psychologowie i psychoterapeuci – wystarczy skontaktować się z fundacją i można wybrać wizytę w najbardziej dogodnej dla siebie lokalizacji. To też komfort mówienia o swoich problemach w zaciszu gabinetu, bez czekania w kolejce w przychodni czy na szpitalnym korytarzu.

Celem psychoterapii jest ustąpienie wewnętrznego cierpienia i wywołanych nim objawów. Psychoterapia przeznaczona jest dla osób, które:

Chcą poradzić sobie z kryzysowymi sytuacjami w życiu: utrata bliskiej osoby, wypadek, nagła choroba, zmiana lub utrata pracy

  • Mają trudności w odnalezieniu się w nowej sytuacji życiowej
  • Nie radzą sobie z przeżywanymi emocjami (smutek, złość i inne)
  • Chcą poradzić sobie z następującymi problemami: lęk, nerwica, depresja, zaburzenia snu, zaburzenia jedzenia (anoreksja, bulimia, napadowe objadanie się)
  • Cierpią na dolegliwości psychosomatyczne (uporczywe bóle głowy, żołądka, nadciśnienie, bezsenność i inne)
  • Chcą poprawić swoje relacje z innymi osobami, mają trudność w utrzymywaniu relacji opartych o wzajemność, czułość i zaangażowanie
  • Odczuwają trudności w kontaktach z innymi ludźmi

Fundacja Wspierania Rodzin Przystań mieści się przy ulicy Mickiewicza 9 lok. 11 w Gdańsku,

aby umówić się na konsultację trzeba zadzwonić do Katarzyny Wieczorek tel. 505 034 567

 lub napisać mail: kkwieczorek@gmail.com.

Rejestracja: poniedziałek-piątek w godzinach 8.00 – 20.00

http://www.gdansk.pl/urzad-miejski/wydzial-rozwoju-spolecznego/Oferta-w-zakresie-ochrony-zdrowia-psychicznego-w-Gdansku,a,91143

Tagi