Szkolne Koło Debat Oksfordzkich w Conradinum zdradza Wam najbliższe plany.
Już w piątek - 16 marca 2018 organizujemy w Naszej Szkole POKAZOWĄ DEBATĘ OKSFORDZKĄ .
Będzie to Nasze pierwsze publiczne wystąpienie, głównie dla Was.
Debata ta wpisuje się w Obchody Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w ramach tych obchodów proponujemy pokazową debatę na temat wybitnie historyczny, a jednocześnie, co jest ideą debat-kontrowersyjny.
W tym roku przypada 250-rocznica wybuchu konfederacji barskiej, dlatego wybraliśmy
tezę debaty: "KONFEDERACJA BARSKA BYŁA POWSTANIEM NARODOWYM".

Stronę Propozycji i Opozycji tworzyć będzie 8 osób Naszego Koła.
O randze piątkowego wydarzenia w Conradinum świadczy fakt przyjęcia zaproszenia przez dwóch pracowników naukowych IPN - p. Piotra Szubarczyka oraz p. Artura Chomicza oraz delegacje zaprzyjaźnionych szkół gdańskich.
Naprawdę będzie ciekawie. Życzcie Nam powodzenia!