Ferie na sportowo!

15 stycznia 2014 dodał

FERIE NA SPORTOWO

20.01-1.02.2014

SALA SPORTOWA

9.-10.30 PIŁKA SIATKOWA DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

10.30-12.00 KOSZYKÓWKA DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

12.00-13.30 PIŁKA NOŻNA HALOWA

MAŁA SALA

TENIS STOŁOWY

 SIŁOWNIA SZKOLNA

 10.00-13.00 I 15.00-20.00

ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW CONRADINUM

ZAPRASZAMY!

(więcej…)

read more

Pierwsze Długodystansowe Mistrzostwa Gdańska w Wyścigach Łodzi Smoczych

3 października 2012 dodał

Pierwsze Długodystansowe Mistrzostwa Gdańska w Wyścigach Łodzi Smoczych

W piątek (21.09.2012) reprezentacja szkół CONRADINUM brała udział w Pierwszych Długodystansowych Mistrzostwch Gdańska w Wyścigach Łodzi Smoczych, organizowanych przez GOKF. (więcej…)

read more

Zobacz też:

Tagi

Lekkoatletyka Indywidualna i Drużynowa Szkół Ponadgimnazjalnych

30 maja 2012 dodał

Lekkoatletyka Indywidualna i Drużynowa Szkół Ponadgimnazjalnych

W środę 25 maja na stadionie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej odbyły się zawody lekkoatletyczne Gdańskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej. Ponad 330 młodych lekkoatletów i lekkoatletek  zmierzyło swe siły w siedmiu konkurencjach:

•   dziewczęta 100 m. 400 m. 800 m. skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą i sztafeta 4x100m

•   chłopcy: 100 m. 400 m.1500 m. skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą i sztafeta 4x100m

Każda szkoła miała prawo wystawić maksymalnie po 3 zawodników w każdej konkurencji, z wyjątkiem skoku w dal, i pchnięcia kulą (po 2 osoby). W zawodach wzięło łącznie udział 332 uczniów /155 dziewcząt i 177 chłopców/ reprezentujących 19 szkół.

(więcej…)

read more

Zobacz też:

Dzień sportu 2011

23 września 2011 dodał

Dzień sportu 2011

Dzień Sportu jest w naszej szkole jest imprezą cykliczną, organizowaną dla wszystkich uczniów i nauczycieli. W tym dniu jest okazja do zaprezentowania umiejętności reprezentacji, podsumowania rozgrywek, a przede wszystkim integracji młodzieży i nauczycieli Conradinum podczas wspólnej zabawy i konkursów.

W tym roku również po raz pierwszy zorganizowaliśmy I Dzień Krwiodawstwa. Zgłosiło się 34 uczniów, 25 oddało krew. Zebraliśmy prawie 12 litrów krwi, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

(więcej…)

read more

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Indywidualnym Szkół Ponadgimnazjalnych „Prima Aprilis 2011″

2 kwietnia 2011 dodał

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Indywidualnym Szkół Ponadgimnazjalnych „Prima Aprilis 2011″

1 kwietnia 2011r. do pływalni Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku zjechali reprezentanci gdańskich Szkół Ponadgimnazjalnych. Pływacy mieli okazję wykazać się na dystansie 50 metrów w czterech stylach – dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym. Jako pierwsi wystartowali chłopcy. Już pierwsze wyścigi pokazały, że pomimo primaapilisowej atmosfery na trybunach, w wodzie trwała poważna walka. Każdy z uczestników dawał z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik, tym bardziej że w rywalizacji o medale liczył sie uzyskany czas. Dekoracji dokonał dyrektor Zespołu Szkół Energetycznych Pan Jerzy Dorau oraz dyrektor Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej Pan Jacek Sawicki.

Wyniki zawodów- dziewczęta

STYL DOWOLNY

 

  CZAS
1. SŁABA AGATA II LO

30.98

1. VON LONSKI KLAUDIA XV LO

30.98

2. KOZAK ALEKSANDRA III LO

32.90

3. RESZTÓW MARTA VIILO

33.16

4. PEPLIŃSKA SARA I LO

33.51

5. GRZEMSKA ALEKSANDRA VII LO

34.32

6. HAJDAMOWICZ SARA VIILO

35.09

7. MUSZYŃSKA MARTA ZSE

36.16

8. MUSZYNSKA OLGA ZSE

36.28

9. BRZANA MARTYNA II LO

36.60

10. SOBINA KORNELIA I LO

36.80

11. GLINIECKA MARTA ZSM

38.39

12. CZYŻ ALICJA IX LO

38.73

13. URBANIKA KAROLINA XIX LO

40.52

14. MAŃKIEWICZ KATARZYNA ZSM

43.92

15. BACH ALEKSANDRA CONR

46.63

16. SŁAWEK ELA XIX LO

51.21

 

STYL KLASYCZNY

 

 

 

1. WRZESZCZ ANITA XIX LO

41.85

2. WRÓBEL MALGOSIA IX LO

42.75

3. NOWOCIŃSKA KASIA I LO

42.91

4. ZIOMKOWSKA ALICJA CONR

43.11

5. BRZANA MARTYNA II LO

46.16

6. BYLINA BASIA XIX LO

47.51

7. PASZKOWSKA ZUZANNA III LO

50.00

8. CENDROWSKA MARTYNA ZSE

50.30

 

STYL MOTYLKOWY
SERIA I
1. PEPLIŃSKA SARA I LO

36.30

2. KOZAK ALEKSANDRA III LO

37.63

3. CWOJDZIŃSKA OLA IILO

38.18

4. WRZESZCZ ANITA XIX LO

39.53

5. RESZETÓW MARTA VIII LO

40.36

6. WOŹNIAK ALICJA ZSZNR.9

40.71

7. NOWOCIŃSKA KASIA I LO

41.68

8. KLUCZYK MAŁGORZATA ZSE

42.59

9. BORZYSZKOWSKA KATARZYNA CONR

47.82

 

STYL GRZBIETOWY
SERIA I:
1. VON LONSKI KLAUDIA XVLO

35.20

2. CWOJDZIŃSKA OLA II LO

36.79

3. ZIOMKOWSKA ALICJA CONR

38.50

4. HAJDAMOWICZ SARA VII LO

39.70

5. GRZEMSKA OLA VII LO

40.07

6. ROBACZEWSKA MAJA I LO

42.00

7. KLUCZYK MAŁGORZATA ZSE

42.57

8. GLINIECKA MARTA ZSM

45.88

9. PASZKOWSKA ZUZANNA III LO

45.96

10. MARKIEWICZ AGATA XIX LO

47.60

11. KORNELIA SOBINA I LO

49.55

12. WALENC ANNA XIX LO

51.06

13. MAŃKIEWICZ KATARZYNA ZSM

51.34

 

Wyniki zawodów- chłopcy:

STYL GRZBIETOWY
  CZAS
1. KONDRATOWICZ KUBA II LO

30.60

2. LATOSZEWSKI ROBERT ZSŁ

32.94

3. KANKOWSKI MAREK XV LO

33.04

4. CZERNIAKOWSKI PAWEŁ VLO

33.74

5. GUZ JAKUB IIILO

33.76

6. FIJAŁ BARTEK ZSEiE

33.94

7. BRYŁA KRZYSZTOF VII LO

35.04

8. ŻELAZNY RAFAŁ IX LO

36.93

9. BRZÓSKA DARIUSZ ZSE

37.08

10. YESPENKO OLEKSANDER CONR

37.47

11. GABIS PAWEŁ VII LO

37.94

12. KOLASA DAMIAN CONR

39.12

13. PAPIŃSKI MICHAŁ XIX LO

39.43

14. MASZOTA DAMIAN ZSE

42.87

 

STYL KLASYCZNY

 

 

 

1. OLEJNIK PAWEŁ ZSM

33.10

2. CZERNIAKOWSKI PAWEŁ VLO

34.71

3. ZWARA WOJTEK ZSŁ

35.55

4. GABIS PAWEŁ VII LO

35.90

5. KOŁAKOWSKI MACIEJ ZSŁ

36.57

6. POROWSKI MICHAŁ VII LO

38.61

7. KANKOWSKI MAREK XV LO

38.62

8. CHROŚCIELEWSKI MARCIN CONR

40.00

9. KUPSKI ADRIAN ZSM

40.14

10. GOERICK SZYMON CONR

40.30

11. BIELICKI KRZYSZTOF XIX LO

41.21

12. PECHNKE MARCIN IX LO

41.60

13. UCHAŃSKI KRZYSZTOF III LO

42.66

14. PORZEŻYŃSKI MACIEJ IX LO

42.67

15. PAPIŃSKI MICHAŁ XIX LO

43.82

 

STYL MOTYLKOWY 

 

1. NOWAK KACPER VIILO

28.00

2. KONDRATOWICZ JAKUB II LO

29.40

3. KONTROWICZ ARTUR ZSE

31.00

4. WOJTKIEWICZ ROBERT ZSM

31.29

5. BEREDA PRZEMYSŁAW CONR

31.72

6. KOWALCZUK JAKUB VII LO

32.13

7. SŁABY MIKOŁAJ I LO

32.36

8. OLEJNIK PAWEŁ ZSM

32.88

9. CEGLIŃSKI  TOMASZ I LO

33.33

10. KALISCH SZYMON CONR

33.57

11. BRZÓSKA DARIUSZ ZSE

35.84

12. DZIUBANIK ŁUKASZ XVLO

36.94

13. UCHAŃSKI KRZYSZTOF III LO

38.60

14. BIEKIEWICZ KUBA VIIILO

39.16

 

STYL DOWOLNY

 

1. NOWAK KACPER VII LO

26.59

2. KOWALCZYK MAREK VII LO

26.88

3. ROZWAŁKA ARTUR CONR

28.40

4. JAGIEŁŁO WIKTOR IX LO

28.66

5. WOŹNIAK KAMIL ZSŁ

28.86

6. GUZ JAKUB III LO

29.08

7. KLIK LESZEK ZSŁ

29.11

8. KONTROWICZ ARTUR ZSE

29.15

9. CIESIELSKI PAWEŁ ZSEiE

29.67

10. FIJAŁ PATRYK ZSEiE

30.29

11. BURTOWY MATEUSZ I LO

31.16

12. KUPSKI ADRIAN ZSM

31.28

13. CEGLIŃSKI TOMASZ I LO

32.33

14. FILA MICHAŁ IX LO

33.14

15. CZUBAK ŁUKASZ ZSE

33.56

16. KOLASA DAMIAN
CONR

34.14

17. DZIUBANIK ŁUKASZ XV LO

35.82

18. BIELKIEWICZ KUBA VIII LO

36.22

19. SŁABY MIKOŁAJ III LO

36.26

20. WÓJTKIEWICZ ROBERT ZSM

36.97

 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie reprezentacji SOiO Conradinum: Wolińska Ewa, Kowalczyk Katarzyna

read more

Zobacz też:

Mistrzostwa Gdańska Szkół w Sztafetach Pływackich

15 stycznia 2011 dodał

Szkolni pływacy rozdali medale.

W środę i czwartek 13, 14 stycznia br. na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Chałubińskiego na gdańskiej Zaspie Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej przeprowadził Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich oraz Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo. Tegoroczne szkolne zawody pływackie cieszyły się podobnie jak w latach ubiegłych dużą frekwencją.

W pierwszym dniu zawodów swoje umiejętności pływackie zademonstrowała młodzież niepełnosprawna ruchowo oraz dziewczęce sztafety pływackie. Zawody rozpoczęły dziewczęta ze szkół podstawowych, po nich swoje umiejętności pływackie zademonstrowała młodzież niepełnosprawna, a następnie zespoły dziewczęce z gdańskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Drugi dzień zawodów to ostra rywalizacja chłopięcych zespołów pływackich ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

W Otwartych Mistrzostwach Gdańska w Pływaniu Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo wzięło udział 13 osób o różnej dysfunkcji ruchowej. Na największe uznanie zasłużyła Monika Florczuk, która pokonując dwie długości 25 metrowego basenu udowodniła, że jest pływaczką o świetnej kondycji. Zgromadzona publiczność oraz zawodnicy gorąco dopingowali jej występ. Brawo Monika jesteś wspaniała, możesz być z siebie dumna.

Do rywalizacji w sztafetach pływackich szkół podstawowych na dystansie 8x 25 m stanęło 11 zespołów dziewczęcych oraz 10 zespołów. W sztafetach pływackich gimnazjalistów na dystansie 9x 50 m stanęło 8 zespołów dziewczęcych oraz 9 zespołów chłopięcych. Rywalizowało 7 zespołów żeńskich i 13 zespołów męskich. Łącznie w Mistrzostwach Gdańska Sztafet Pływackich udział wzięło

W tegorocznych zawodach pływackich udział wzięło łącznie 13 osób niepełnosprawnych ruchowo oraz 441 uczniów z 58 zespołów szkolnych.

Wyniki  finału  sztafet stylem dowolnym dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

I miejsce zespół I Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Drygas Kamila, Lewandowska Wiktoria, Kużdzińska Magda, Pelplińska Sara, Rogaczewska Maja, Kamińska Karolina, rezerwowe (Klarzyńska Paulina, Lewandowska Danuta).

II miejsce zespół V Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Zuzanna Karpińska, Zuzanna Ratkowska, Karina Cichy, Alicja Jelińska, Zuzanna Pikiel, Karolina Orfin, rezerwowe (Emilia Kałas, Hanna Żmijewska, Karolina Stencel, Anna Przeździak). Opiekunka Aneta Lechman.

III miejsce zespół III Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Patrycja Tomiak, Zofia Drapella, Martyna Lubińska, Urszula Chmielewska, Sara Petersson. Opiekunka Dorota Jaromi-Janowicz.

4 miejsce – VII Liceum Ogólnokształcące

5 miejsce – S.O. i O. „Conradinum”

6 miejsce – Z.S.Z nr 9

7 miejsce - XV Liceum Ogólnokształcące

Wyniki  finału  sztafet stylem dowolnym chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

I miejsce zespół VII Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Kacper Nowak, Michał Porowski, Krzysztof bryła, Paweł Gabis, Jakub Groszewski, Marek Fraczek, rezerwowy Jurek Magoń. Opiekun Bogdan Wolf.

II miejsce  reprezentacja Zespołu Szkół Łaczności w składzie: Kamil Woźniak, Przemysław Browarczyk, Leszek klik, Wojciech Zwara, Maciej Kołakowski, Leszek Miętkiewicz, Robert Latoszewski. Opiekun: Piotr Rekowski.

III miejsce zespół VIII Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Witold Nosowicz, Mateusz Tuszyński, Maciej Krol, Jakub Kmita, Krzysztof Makowski, Jakub Bilkiewicz. Opiekun Bogdan Pietrzak.

4 miejsce – XV Liceum Ogólnokształcące

5 miejsce – S.O. i O. „Conradinum”

6 miejsce – III Liceum Ogólnokształcące

7 miejsce – V Liceum Ogólnokształcące

8 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące

9 miejsce – Z.S. Energetycznych

10 miejsce – XXIV Liceum Ogólnokształcące

11 miejsce – Zespół Szkół Morskich

12 miejsce – Pomorskie Szkoły Rzemiosł

13 miejsce – Zespół Szkół Samochodowych

 

Reprezentacja SOiO Conradinum: Ziomkowska Alicja, Matysik Tatiana, Borzyszkowska Katarzyna, Bach Aleksandra, Goerick Szymon, Bloch Michał, Yesipenko Oleksandr, Kalisch Szymon, Bereda Przemek, Oskierko Jaromir, Rozwałka Artur, Tarulewicz Michał.

Opiekun reprezentacji SOiO Conradinum: Ewa Wolińska, Katarzyna Kowalczyk, Andrzej Włodarski.

 

 

read more

Zobacz też:

Strona 1 z 7123...