Klasyfikacja końcowa – indywidualne biegi 2007

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW GDAŃSKA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH w roku szkolnym 2006/2007

Pierwsze 5 osób awansuje do finału wojewódzkiego

DZIEWCZĘTA

1. Labuda Natalia – XI LO
2. Deyk Monika VIII – LO
3. Fostiak Joanna – V LO
4. Manteufel Agata – XI LO
5. Tuzińska Magda – XV LO
6. Dajda Karolina – XI LO
7. Lenczewska Marta – ZSMor
8. Naruszczak Sylwia – XI LO
9. Andryszewska Magda – IX LO
10. Jankowska Maria – V LO
11. Nowakowska Sylwia – III LO
12. Daleki Agata – XIX LO
13. Hełminiak Magdalena – VIII LO
14. Zawadzka Joanna – XI LO
15. Marcińska Justyna – XI LO
16. Kowalska Kamila – II LO
17. Jackowiak Maria – III LO
18. Michalska Anna – ZSZ nr 9
19. Nakulska Klaudia – XIX LO
20. Stencel Dagmara – XX LO
21. Lange Monika – XV LO
22. Rycharska Emilia – XIX LO
23. Nowicka Aleksandra – XX LO
24. Krawczyk Monika – ZSSam
25. Perucka Anna – IX LO
26. Racięcka Justyna – VII LO
27. Zohra Mahamed-Seghir Fatima – V LO
28. Kwapisz Justyna – XIX LO
29. Piskorowska Patrycja – XII LO
30. Stankiewicz Dorota – II LO
31. Małecka Klaudia – XX LO
32. Ilkiewicz Małgorzata – V LO
33. Dombrowska Anna – ZSMor
34. Wieczorem Małgorzata – XI LO
35. Lewandowska Klaudia – ZSRCKU
36. Dombrowska Katarzyna – ZSMor
37. Wielimborek Dorota – XIX LO
38. Szerer Dominika – Conradinum
39. Kamińska Sylwia – XX LO
40. Gabańska Dorota – Conradinum
41. Kleina Karolina – V LO
42. Kononowicz Marta – II LO
43. Szczypior Wioletta – ZSRCKU
44. Żurkowska Nadia – XX LO
45. Rzepka Katarzyna – XIX LO
46. Trepo Oliwia – ZSZ nr 9
47. Ubraniak Patrycja – III LO
48. Krawczyk Katarzyna – ZSRCKU
49. Pycka Anna – ZSRCKU
50. Loda Ewelina – ZSZ nr 1
51. Świętochowska Alicja – ZSZ nr 1
52. Soboń Annemarie – ZSMor
53. Wiśniewska Paulina – V LO
54. Zajdzińska Zofia – V LO
55. Mitręga Dorota – XIX LO
56. Cynan Patrycja – XIX LO
57. Koleśnik Monika – ZSZ nr 1
58. Zarzycka Marta – ZSRCKU
59. Suska Aleksandra – V LO
60. Murzyńska Urszula – XX LO
61. Kamińska Agnieszka – XX LO
62. Arcab Anna – II LO
63. Samson Anna – V LO
64. Gromnicka Monika – ZSZ nr 1
65. Krawczyk Karolina – ZSZ nr 7
66. Pietrusz Aleksandra – V LO
67. Darda Izabela – ZSŁącz
68. Chojnicka Agata – V LO
69. Zabawska Olga – XIX LO
70. Orchowska Daria – VII LO
71. Koman Paulina – IX LO
72. Zawistowska Anna – IX LO
73. Machnikowska Patrycja – VIII LO
74. Cirocka Natalia – VIII LO
75. Koleczka Katarzyna – Conradinum
76. Kapuścińska Marta – VIII LO
77. Bagińska Natalia – ZSZ nr 9
78. Góra Lena – V LO
79. Walder Aleksandra – V LO
80. Guss Estera – ZSZ nr 1
81. Bohatyrewicz Anna – II LO
82. Podsiadło Małgorzata – ZSZ nr 9
83. Kolbusz Marta – ZSZ nr 9
84. Durtan Katarzyna – VIII LO
85. Glaza Ewa – ZSRCKU
86. Karpacz Anna – XIX LO
87. Kiraga Olga – ZSZ nr 9
88. Kunikowska Kalina – ZSMor
89. Solecka Klaudia – ZS Tech i Ogólnoksz.
90. Kurkowska Anita – Conradinum
91. Walicka Magdalena – VIII LO
92. Sielska Wioleta – ZSŁącz
93. Maczk Aneta – V LO
94. Makowska Daria – ZSŁącz.
95. Kaszuba Agnieszka – ZSłącz
96. Piskorska Marlena – VII LO
97. Krzymuska Magdalena – V LO
98. Pętlak Zofia – II LO
99. Sobańska Ola – XII LO
100. Żak Olga – Conradinum
101. Młyńska Agnieszka – Conradinum
102. Guss Anna – ZSRCKU
103. Woźniak Magdalena – Conradinum
104. Adamczak Aneta- ZSŁącz
105. Szczechowiak Paulina – ZSRCKU
106. Kaczmarek Magdalena – ZSZ nr 7
107. Walendzik Monika – ZSZ nr 9
108. Grzelec Ewa – XX LO
109. Żmurko Elżbieta – VII LO
110. Sulich Kamila – Conradinum
111. Stosik Katarzyna – ZSZ nr 9
112. Mościńska Dorota – ZSZ nr 1
113. Hammel Joanna – XX LO
114. Putno Magdalena – ZSRCKU
115. Czarnecka Agata – Conradinum
116. Sawicka Martyna – ZSłącz.
117. Stanisławska Monika – XX LO
118. Kunikowska Monika – ZSMor
119. Wysocka Patrycja – ZSZ nr 9
120. Żydanowicz Urszula – ZSłącz
121. Sobótko Magdalena – ZSRCKU
122. Prykaszczyk Ewa – XII LO
123. Butkiewicz Małgorzata – ZSMor
124. Dąbrowska Ewelina – XX LO
125. Stolz Mariola- ZSMor
126. Garbasch Sylwia – ZSZ nr 7
127. Krawczyk DOminika – ZSZ nr 1
128. Gniewskowska Magda – ZSMor
129. Pawłowska Katarzyna – VIII LO
130. Kuręda Magdalena – Conradinum
131. Walkowska Ewelina – ZSZ nr 9
132. Szkołuda Justyna – ZSRCKU
133. Raczak Joanna – XII LO
134. Tysiak Zuzanna – IX LO
135. Podkościelna Joanna – ZSZ nr 7
136. Kołek Ewelina – ZSRCKU
137. Markiewicz Agata – VII LO
138. Gronowska Natalia – ZSTech. i Ogólnokszt.
139. Kozłowska Agata – IX LO
140. Koszykowska Patrycja – ZSZ nr 1
141. Stańko Agnieszka – III LO

CHŁOPCY

1. Łosiński Mariusz – XI LO
2.
Stolc Marcin – XI LO
3. Cyman Marcin – XI LO
4.
Kotowski Paweł – XI LO
5. Stachowiak Łukasz – Conradium

6. Bukowski Dariusz – V LO
7. Wojtasik Adrian – XII LO
8. Kłosak Piotr – Conradinum
9. Breza Leszek – XI LO
10. Głódkowski Paweł – Conradinum
11. Elgduai Adam – XI LO
12. Łukasiewicz Tomasz – V LO
13. Majer Łukasz – ZSZ nr 1
14. Jaszczyk Łukasz – PSB
15. Zakrzewski Krzysztof – ZSłącz
16. Grzesiuk Krzysztof – ZSłącz
17. Jarmołowski Grzegorz – Conradinum
18. Kwidziński Bartłomiej – ZS Łącz
19. Cetner Michał – V LO
20. Furmaniak Mikołaj – V LO
21. Stasiewicz Michał – XX LO
22. Rogowski Patryk – ZSEnerg
23. Szymański Jacek -XV LO
24. Jaszczyk Paweł – ZSŁącz
25. Olszak Sławomir – XII LO
26. Fularczyk Marcin – VIII LO
27. Błażejak Mateusz – VIII LO
28. Piotrowski Mirosław – ZSłącz
29. Sieczkoś Robert – Conradinum
30. Kłosak Paweł – Conradinum
31. Kryszewski Tomasz – PSB
32. Belina Piotr – V LO
33. Jastak Mateusz – ZSłącz
34. Mościński Adam – ZSZ nr 1
35. Cirtucha Maciej – II LO
36. Pomagruk Łukasz – III LO
37. Drapiewski Rafał – Conradinum
38. Falk Krzysztof – ZSłącz
39. Gładkowski Mateusz – XI LO
40. Dzięgielewski Rafał – Conradinum
41. Złotogórski Adrian -V LO
42. Makiewicz Marcin – II LO
43. Szmitke Piotr – ZSZ nr 7
44. Węsierski Mateusz – Conradinum
45. Świgoń Jaromir – XI LO
46. Repeć Maciej – ZSŁącz
47. Perzyński Filip – II LO
48. Zięba Bartłomiej – Conradinum
49. Górny Tomasz – XII LO
50. Arent Michał – PSB
51. Trefler Karol – ZSmor
52. Pellowski Wojciech – ZSłącz
53. Lewicki Karol – VI LO
54. Krysieniel Karol – ZSZ nr 1
55. Kaim Wojciech – V LO
56. Graber karol – ZSmor
57. Kluczka Dawid – XX LO
58. Miga Jerzy – VIII LO
59. Bara Tomasz – ZSZ nr 9
60. Górny Krzysztof – ZSmor
61. Kleba Tomasz – ZSSam
62. Sanner Tomasz – II LO
63. Kempf Radosław – Conradinum
64. Dzięgielewski Przemysław – ZSłącz
65. Wróbel Paweł – V LO
66. Kosecki Michał – XI LO
67. Schuchardt paweł – ZSłącz
68. Krause Łukasz – VIII LO
69. Szadaj Dawid – V LO
70. Góra Bartłomiej – ZSłącz
71. Dołasiński Grzegorz – ZSZ nr 1
72. Czarnecki Łukasz – ZSłącz
73. gace kDaniel – ZSłącz
74. Krueger Patryk – ZSłącz
75. Wróbel Adrian – V LO
76. Gierjatowski Patryk – III LO
77. Pogorzelski Mateusz – V LO
78. Jamszewski Piotr – PSB
79. Sosna Artur – PSB
80. Konkel Mateusz – V LO
81. Pawlikowski Filip – V LO
82. Jankowski Grzegorz – XII LO
83. Ćwiklik Wojciech – XX LO
84. Kołduński Sławomir – ZSłącz
85. Gumiński Robert – ZSZ nr 9
86. Chudzik Paweł – XX LO
87. Kalicki Grzegorz – ZSZ nr 1
88. Woźniak Krzysztof – ZSEnerg.
89. Dragankiewicz Damian – XII LO
90. Detko Adam – V LO
91. Olechnowicz Łukasz – V LO
92. Gałązka Piotr – VI LO
93. Pasieka Daniel -ZSłącz
94. Nogacki Maciej – III LO
95. Wieczór Mikołaj – ZSŁącz
96. Stencel Mateusz – PSB
97. Chmiota Przemysław – ZSZ nr 7
98. Benkowski Błażej – ZSŁącz
99. Kaim Tomasz – ZSMor
100. Arendarski Jakub – VIII LO
101. Sikora Grzegorz – PSB
102. Plenikowski Paweł – PSB
103. Moryń Krzysztof – VIII LO
104. Malinowski Adam – VI LO
105. Mądza Paweł – IX LO
106. Łobocki Michał – VIII LO
107. Stucki Adam – II LO
108. Kot Kamil – ZSŁącz
109. Jurczak Paweł – II LO
110. Zieliński Bartosz – ZSMor
111. Lewandowski Mariusz – ZSŁĄcz
112. Ledemann Mariusz – VI LO
113. Karwowski Robert – VI LO
114. Kamiński Aleksander – IX LO
115. Buretta Michał – II LO
116. Kowalski Krystian – ZSEnerg.
117. Dykta Wojciech – ZSMor
118. Kwaśny Krzysztof – VIII LO
119. Gohr Damian – ZSZ nr 9
120. Jędrusiak Krzysztof – XX LO
121. Tomsza Jan – ZSEnerg
122. Górski Tomasz – ZSMor
top 123. Nadolny Michał – XII LO
124. Saborek Kraysztof – ZSZ nr 9
125. Borkowski Kamil – ZSSam
126. Nogalski Jacek – ZS TEch. i Ogólnoksz.
127. Milinkiewicz Michał – III LO
128. Borzewski Tomasz – ZSSam
129. Szymański Krzysztof – ZSZ nr 9
130. Czerwonk Łukasz – ZS Tech. i Ogólnoksz.
131. Wasążnik Krzysztof – XII LO
132. Wiśniewski Mateusz – VIII LO
133. Mahalewicz Dominik – II LO
134. Zieliński Damian – VI LO
135. Topolewski Mateusz – ZS TEch. i Ogólnoksz.
136. Tomkiewicz Bartosz – XX LO
137. Michniewicz Paweł – VI LO
138. Jankowski Michał – ZSZ nr 9
139. Wojciechowski Robert – XII LO
140. Kaszewski Łukasz – ZSZ nr 9
141. Malinowski Piotr – ZSSam
142. Lech Wojciech – XII LO
143. Len Michał – IX LO
144. Mirkowski Łukasz – III LO
145. Lewrenut Rafał – ZSZ nr 7
146. Celejewski Sebastian – ZSZ nr 9
147. Stopowski Maurycy – II LO
148. Wagner Patryk – ZSZ nr 7
149. Mikulski Kamil – ZS TEch. i Ogólnoksz.
150. Stefanik Marcin – XII LO
151. Wojciechowski Karol – ZSZ nr 9
152. Kowalski Mikołaj – IX LO
153. Różycki Marcin – VI LO
154. Tabaro Aleksander – VII LO
155. Szatanek Andrzej – ZSTech i Ogólnoksz.
156. Lidke Krzysztof – ZSTEch i Ogólnoksz.
157. Sokołowski Bartosz – III LO
158. Nowakowski Dawid – ZSSam
159. Mierzwiński Łukasz – VI LO
160. Badziąg Aleksander – ZSTech i Ogólnoksz.
161. Romanowski Paweł – VII LO
162. Zmiczarowski Marcin – XX LO
163. Cichowlaz Adam – ZSTech i Ogólnoksz.
164. Wessel Adrian – ZSSam
165. Andrzejewski Arkadiusz – ZSZ nr 7
166. Kapczyński Piotr – XX LO
167. Szkarłat Maciej – XX LO
168. Szewczy Wojciech – ZSZ nr 7.