Biblioteka wraz z czytelnią czynne

od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.45 - 13.45

Regulamin czytelni

Regulamin wypożyczalni

Uwaga!!!
Weź udział w ogólnopolskiej Wielkiej Zbiórce Książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Akcja ma na celu wyposażenie placówek medycznych (szpitali, hospicjów), w których przebywają pacjenci.

Książki można składać w bibliotece i czytelni szkolnej w dniach: 23 kwietnia – 18 maja. Przyjmujemy pozycje w stanie nie budzącym zastrzeżeń, wydane po 2000 roku. Wszystkim ofiarodawcom w imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania!

W konkursie na wierszyk reklamujący książkę, czytelnictwo, bibliotekę, zorganizowanym z okazji dorocznego DNIA KSIĄŻKI wyróżnieni zostali:
Marta Ciarka z klasy II AL
Wiktor Ziółkowski z II BT
oraz Konrad Kunowski z II BT
Gratulujemy!

Laureatkami tegorocznego konkursu ortograficznego "Ortofrajda" zostały: Daria Lisewska i Dorota Troka z klasy III AL.

Gratulujemy!!!

Zachęcamy do obejrzenia kolejnej wystawy na poziomie 100. Tym razem wystawa jest poświęcona pamięci Zofii Kossak w 50-tą rocznicę śmierci pisarki.

8 marca p. Anna Bracik i p. Agnieszka Warot zorganizowały wycieczkę klasy II AL do biblioteki PAN. Uczniowie mieli między innymi możliwość obejrzenia cennych zbiorów specjalnych, w tym unikatowych dokumentów związanych z historią Conradinum.