W sobotę 28.04.2018r. odbyło się spotkanie w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim na temat „Jak to jest być młodym?" w ramach projektu „Młodzież, czyli co, kto, jak i dlaczego? Opracowanie Założeń do Strategii Państwa dla Młodzieży" zorganizowanego przez Stowarzyszenie na rzecz powołania Rady Młodzieży Rzeczpospolitej Polskiej.Społeczność CONRADINUM reprezentował Samorząd Szkolny. Na spotkaniu rozmawialiśmy m.in. o naszych szkołach oraz czy chcielibyśmy coś zmienić, o sposobie jak działa samorząd szkolny, jak młodzież może coś zdziałać w mieście, co chcemy robić w przyszłości, co jest dla nas ważne.

Spotkanie pomogło nam się zastanowić nad tym co teraz możemy zrobić, by żyło nam się lepiej. Oto kilka zdjęć z debaty.