Sport

W celu uzyskania bieżących informacji o wynikach sportowych, należy przejść w podany link niżej:

SPORT

 

Rok szkolny 2012 / 2013

Treningi grupy „Budzimy Gdańsk” na naszym boisku
Pierwsze Długodystansowe Mistrzostwa Gdańska w Wyścigach Łodzi Smoczych

 

Rok szkolny 2011 / 2012

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
Gdańskie Jesienne Biegi Przełajowe
II Gala Sportu Szkolnego
Mistrzostwa Gdańska Szkół w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Dzień sportu 2011
Złoto i tytuł Mistrza dla gdańskich siatkarzy z IX LO
Punktacja Generalna Współzawodnictwa Sportowego
Zawody Lekkoatletyczne zakończyły tegoroczne Mistrzostwa Gdańskiej Licealiady
Piłka Siatkowa Dziewcząt
Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Indywidualnym Szkół Ponadgimnazjalnych
Otwarte Mistrzostwa Gdańska Prima Aprilis
Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich
Mistrzostwa Gdańska w Smoczych Łodziach
Mistrzostwa Gdańska w Piłce Ręcznej Chłopców
Mistrzostwa Gdańska w Futsalu
Mistrzostwa Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej 11
Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe
Koszykarze z Gdańskiego Autonomika Mistrzami Gdańskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej
Klasyfikacja finału Mistrzostw Gdańskiej Licealiady Młodziezy Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych Chłopców
Dziewczęta z I LO Mistrzyniami Gdańska w Koszykówce Gdańskiej Licealiady
Absolwenci 2011

 

Rok szkolny 2010 / 2011

Klasyfikacja Generalna Gdańskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej Dziewcząt i Chłopców w międzyszkolnym współzawodnictwie sportowym
Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich
Mistrzostwa Gdańska Młodzieży Szkolnej w Biegach Rozstawnych Dziewcząt i Chłopców

Mistrza Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym Gdańskiej Licealiady

Lekkoatletyka Indywidualna i Drużynowa Szkół Ponadgimnazjalnych

Mistrzostwa Gdańskiej Licealiady w Futsalu
Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Indywidualnym Szkół Ponadgimnazjalnych „Prima Aprilis 2011”
Mistrzostwa Gdańska 2010/2011 w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych  w koszykówce dziewcząt i chłopców
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt
Mistrzostwa Gdańskiej Licealiady w Piłce Ręcznej
Turniej Koszykówki Dziewcząt „Gdańska Jesień 2010”
Otwarte Mistrzostwa Gdańska na Ergometrach Wioślarskich
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Bowling

Absolwenci sportowcy nagrodzeni statuetkami
Gdańska Gala Sportu Szkolnego 2010

 

Rok szkolny 2009 / 2010

Podsumowanie osiągnięć gdańskich szkół we współzawodnictwie sportowym
Mistrzostwa Gdańska w Tenisie Stołowym

Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców

Mistrzostwa Gdańska Szkół w Sztafetach Pływackich
Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe – wyniki eliminacji
Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Indywidualnym Szkół Ponadgimnazjalnych
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w FUTSALU
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej
XI TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT „GDAŃSKA JESIEŃ 2009”
Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców
Mistrzostwa Gdańska w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

Rok szkolny 2008 / 2009

Dni otwarte Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji – koedukacyjny turniej piłki siatkowej na plaży
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce Indywidualnej i Drużynowej
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Dziewcząt
„PRIMA APRILIS 2009” na sportowo! – zawody pływackie
Mistrzostwa Gdańska w Drużynowym Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych
Tytuł Mistrza Gdańska i złote medale dla młodych siatkarzy z OSSiZ
Piłka Ręczna Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych
Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich
Liga Koszykówki Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
Piłka siatkowa  Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych
X Turnej koszykówki dziewcząt „Gdańska jesień 2008”
Mistrzostwa Miasta Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt

 

Rok szkolny 2007 / 2008

Otwarte mistrzostwa Gdańska w pływaniu indywidualnym
Mistrzostwa Gdańska szkół ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców
Mistrzostwa Gdańska szkół ponadgimnazjalnych w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców
Mistrzostwa Gdańska szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Mistrzostwa Gdańska w indywidualnych biegach przełajowych
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej Chłopców
Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich
IX turniej koszykówki dziewcząt
Indywidualna i drużynowa Lekka Atletyka Szkół Ponadgimnazjalnych.Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych
Punktacja GOKF imprez sportowych szkół ponadgimnazjalnych w roku 2007/2008
Absolwenci sportowcy w roku szkolnym 2007/2008
Komunikat końcowy mistrzostw gdańska szkół ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej dziewcząt
Komunikat końcowy mistrzostw gdańska szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt
Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich

 

Rok szkolny 2006 / 2007

Trofea sportowe
Dzień Sportu Conradinum 2006

Klasyfikacja końcowa mistrzostw Gdańska w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych 2006/2007

Klasyfikacja końcowa mistrzostw Gdańska w indywidualnych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych 2006/2007
Sportowe zmagania reprezentacji SOiO Conradinum w LA
Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej chłopców 2006r.
Reprezentacja dziewczyn w piłce siatkowej