Studniówka 2007

Dnia 10 lutego 2007 roku o godzinie 20 wszyscy tegoroczni maturzyści spotkali się w odnowionej sali AWF-u w Gdańsku-Oliwie. Zabawa rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, którego niestety nie tańczyli wszyscy.
Po zakończonym tańcu podeszliśmy do naszych stolików. Czekało tam na nas brzoskwiniowe Piccolo, czyli ,, szampan ‘’. Wznieśliśmy toast! Wszystko filmował kamerzysta. Potem nastąpiło roznoszenie obiadu. Trwało to bardzo długo, niektórzy zdążyli już zjeść zanim innym podano. Jednak można to wybaczyć- było nas dużo, a jedzenie okazało się bardzo smaczne. Kolejną atrakcją były zdjęcia. Fotograf zapraszał każdą klasę do niekończącej się sesji, w której co chwilę słychać było okrzyk ,, seeex”.
Ok. godz. 23 rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez klasy 3Al, 3Bl i 3Cl. Występy bardzo się podobały wszystkim uczniom, ale z pewnością najbardziej nauczycielom, z myślą o których była przygotowana.
O godzinie 24 wniesiono ogromny przepyszny tort. Pokroiła go Szanowna Pani Dyrektor. Następnie na szwedzkim stole pojawiło się ostre meksykańskie jedzenie: tortilla i klopsiki.
Po północy były tylko tańce, swawole i liczne dedykacje muzyczne dla nauczycieli i uczniów. Wieczór i noc minęły bardzo szybko. Zabawa zakończyła się o godzinie 4 rano, chociaż chcieliśmy, aby trwała chociaż troszkę dłużej. Na pewno to cudowna dla nas wszystkich noc pozostanie w pamięci, jako wspaniałe, młodzieńcze wspomnienie, do którego chętnie będziemy wracać.

Oto kilka fotek: