Wygraj indeks

5 lutego 2017 dodał

Wygraj indeks

Conradinowcy,

zachęcamy do udziału w tradycyjnym konkursie z matematyki „Wygraj indeks”, który jest organizowany przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

Nagrody główne to wstęp na studia matematyczne na ww. wydziale.  Termin nadsyłania to 11 luty 2017. Zawody finałowe dla najlepszych odbędą się 11.03.2017 .

Więcej informacji na stronie wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej w zakładce rekrutacja.

wygrajIndeksEliminacje2017poster

read more

Zobacz też:

Tagi

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

15 października 2009 dodał

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

Deszcz i niska temperatura były główną przeszkodą dla 420 młodych biegaczy z gdańskich szkół, którzy stanęli w 12 października w poniedziałkowy ranek na starcie do Sztafetowych Biegów Przełajowych o tytuł Mistrza Miasta Gdańska. Dystans do pokonania dla sztafet szkół podstawowych to dziesięć okrążeń po 800 m, natomiast sztafety gimnazjalistów i licealistów to 10 x 1000 metrów.

Pierwsi na trasę ruszyli najmłodsi chłopcy reprezentujący swoje Szkoły Podstawowe, którzy mimo zimna i przelotnych opadów dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsce dla swojej szkoły.

Licealiści wystawili 11 zespołów szkolnych z których najlepszym jak było do przewidzenia okazała się drużyna z XI LO, która wyprzedziła świetnie biegnący zespół z „Łaczności”. O trzecie miejsce do ostatnich metrów walczyło „Conradinum z „Budowlanką”.

Zaskoczeniem był świetny bieg sztafety z Morskiej” który pokonał zespoły „piętnastki” i „piątki”.

Klasyfikacja końcowa finału Mistrzostw Gdańska- Szkoły Ponadgimnazjalne:

Ponadgimnazjalne

1. IX Liceum Ogólnokształcące

2. Zespół Szkół Łączności

3. Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum”

4. Państwowe Szkoły Budownictwa

5. Zespół Szkół Morskich

6. XV Liceum Ogólnokształcące

7. V Liceum Ogólnokształcące

8. Zespół Szkół Samochodowych

9. VI Liceum Ogólnokształcące

10. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego

11. XXIV Liceum Ogólnokształcące

 

Naszą szkołę reprezentowali:

Pettka Łukasz, Rabiega Mateusz, Neubauer, Jakub, Januszkiewicz Mikołaj, Kulyk Ilia, Hermann Paweł, Jurczak Mateusz, Krzoska Sebastian, Żarnowski Piotr, Ciszewski Piotr.

Opiekun reprezentacji chłopców: Jacek Miłosz

read more

Zobacz też:

Tagi

Mistrzostwa Gdańska w Indywidualnych Biegach Przełajowych

3 października 2009 dodał

Na stadionie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej w dniach 22 i 23 września br. w eliminacyjnych Indywidualnych Biegach Przełajowych gdańskich Szkół Podstawowych i Gimnazjów wzięło łącznie udział 1475 młodych zawodniczek i zawodników (543 dziewcząt i 932 chłopców).

W środę 30 września w finałach Indywidualnych Biegów Przełajowych o Mistrzostwo Gdańska udział wzięło łącznie 483 zawodniczek i zawodników w tym ze Szkół Podstawowych 85 dziewcząt i 53 chłopców, z Gimnazjów 48 dziewcząt i 44 chłopców oraz ze Szkół Ponadgimnazjalnych 117 dziewcząt i 135 chłopców.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW GDAŃSKA

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Dziewczęta

Ellward  Sylwia  ZSAKiU

Skawińska Anna  XI LO

Zakrzewska Daniela  XI LO

Basiukiewicz  Martyna XI LO

Buchholc  Karolina  XI LO

Chłopcy

Żochowski Miłosz LO III

Domański Dawid LO XV

Zawadzki Łukasz LO XI

Czaja Mateusz  PSB

Zieliński Marcin LO II

Pięcioro pierwszych zawodniczek i zawodników z każdej kategorii szkół kwalifikuje się do reprezentacji Gdańska na finał wojewódzki, który odbędzie się 10 kwietnia 2010 roku w Człuchowie.

Reprezentacja SOiO Conradinum- dziewczęta:

Matysik Tatiana, Nowak Anna, Romańska Emilia, Wierzejska Marta, Korzonek Paulina, Petelska Sandra, Urban Małgorzata, Brzuska Paulina, Morawska Hanna, Michnowska Patrycja, Papier Oliwia, Nowak Joanna, Kozłowska Dorota.

Reprezentacja SOiO Conradinum-chłopcy:

Pettka Łukasz, Rabiega Mateusz, Neubauer, Jakub, Januszkiewicz Mikołaj, Kulyk Ilia, Hermann Paweł, Jurczak Mateusz, Krzoska Sebastian, Żarnowski Piotr, Ciszewski Piotr.

Nauczyciele w-f, opiekunowie reprezentacji: Ewa Wolińska, Katarzyna Kowalczyk, Jacek Miłosz.

read more

Zobacz też:

Tagi

Mistrzostwa Miasta Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt

9 października 2008 dodał

Mistrzostwa Miasta Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców i Dziewcząt

W piękny środowy słoneczny poranek, 8 października na obiekcie GOKF odbyły się finały miejskie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt. Wystartowały 33 zespoły ze szkół podstawowych, 14 zespołów gimnazjalnych i 12 zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych.

Prawo do reprezentowania Miasta Gdańska w finale wojewódzkim uzyskały pierwsze dwie sztafety z każdego biegu:

Szkoły Ponadgimnazjalne:

  1. LO nr XI
  2. LO nr V

REPREZENTACJA DZIEWCZĄT:

Wiśniewska Dagmara, Ronkowska Sara, Ptach Sylwia, Naczk Joanna, Krasucka Monika, Koper Edyta, Olizarowicz Gabriela, Krogulecka Agnieszka, Fularczyk Klaudia, Filipek Karolina;

Nauczyciel w-f

Katarzyna Kowalczyk, Katarzyna Sawicka

 

W dzień po biegach dziewcząt do rywalizacji o puchary i medale przystąpili chłopcy.

Wystartowało łącznie 600 chłopców z 60 szkół (300 ze szkół podstawowych, 170 z Gimnazjów i 130 ze szkół ponadgimnazjalnych).

Tak jak u dziewcząt, zwycięzcy z każdego biegu mają prawo wystartować w finale wojewódzkim, który odbędzie się 18.10.2008 r. w Garczynie.

Szkoły Ponadgimnazjalne:

  1. LO nr XI
  2. Z.S Łączności
  1. Conradinum

REPREZENTACJA CHŁOPCÓW:

Sowa Mateusz, Dzięgielewski Rafał, Węgierski Mateusz, Marciński Daniel, Krzoska Sebastian, Jurczak  Mateusz, Żarnowski Piotr, Januszkiewicz Mikołaj, Kulik Ilja, Dudziński Piotr, Gornowicz Przemysław, Jaroń Patryk;

Nauczyciele w-f

Jacek Miłosz, Andrzej Włodarski

 

read more

Zobacz też:

Tagi