Wygraj indeks

5 lutego 2017 dodał

Wygraj indeks

Conradinowcy,

zachęcamy do udziału w tradycyjnym konkursie z matematyki „Wygraj indeks”, który jest organizowany przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

Nagrody główne to wstęp na studia matematyczne na ww. wydziale.  Termin nadsyłania to 11 luty 2017. Zawody finałowe dla najlepszych odbędą się 11.03.2017 .

Więcej informacji na stronie wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej w zakładce rekrutacja.

wygrajIndeksEliminacje2017poster

read more

Tagi

I miejsce naszej szkoły w Licealiadzie 2014-2015

8 października 2014 dodał

I miejsce naszej szkoły w Licealiadzie 2014-2015

MĘSKIE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE ZAKOŃCZYŁY TEGOROCZNY SEZON LEKKOATLETYCZNY

(więcej…)

read more

Tagi

Lekkoatletyka Indywidualna i Drużynowa Szkół Ponadgimnazjalnych

30 maja 2012 dodał

Lekkoatletyka Indywidualna i Drużynowa Szkół Ponadgimnazjalnych

W środę 25 maja na stadionie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej odbyły się zawody lekkoatletyczne Gdańskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej. Ponad 330 młodych lekkoatletów i lekkoatletek  zmierzyło swe siły w siedmiu konkurencjach:

•   dziewczęta 100 m. 400 m. 800 m. skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą i sztafeta 4x100m

•   chłopcy: 100 m. 400 m.1500 m. skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą i sztafeta 4x100m

Każda szkoła miała prawo wystawić maksymalnie po 3 zawodników w każdej konkurencji, z wyjątkiem skoku w dal, i pchnięcia kulą (po 2 osoby). W zawodach wzięło łącznie udział 332 uczniów /155 dziewcząt i 177 chłopców/ reprezentujących 19 szkół.

(więcej…)

read more

Tagi

Mistrzostwa Gdańska Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Ręcznej

5 grudnia 2010 dodał

Dziewczęta z XII LO złotymi medalistkami Mistrzostw Gdańska X Licealiady w piłce ręcznej.

W piątek 4 grudnia dziewcząt na hali XII LO rozegrany został finał Mistrzostw Gdańska w piłce ręcznej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

W rozgrywkach wzięły udział 84 zawodniczki z 7 zespołów  (V LO, VIII LO, XII LO, XI LO, XIX LO, SOiO Conradinum,  ZS. Morskich)

Rozegrano łącznie 13 meczy (9 meczy w rundzie eliminacyjnej oraz 4 mecze finałowe).

WYNIKI MISTRZOSTW GDAŃSKA W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT.

XII LO – V LO 19:10

XII LO – ZS.Morsk. 25:7

XIX LO – ZS.Morsk. 16:7

XIX LO – V LO 12:10

KOLEJNOŚĆ  KOŃCOWA  MISTRZOSTW  GDAŃSKA.

1. miejsce XII LO6:0

2. miejsce XIX LO 4:2

3. miejsce ZS. Morskich 2:4

4. miejsce  V LO  0:6

Mistrz Gdańska, zespół dziewcząt z XII LO awansował do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 10.XII.2009r. w Tczewie w hali sportowej II LO ul. Królowej Marysieńki 10.

Finał wojewódzki w dniu 16 grudnia 2009r. w Czersku, Hala Sportowa ul. Starego Urzędu 1.

Reprezentacja SOiO Conradinum: Laskowska Nikoletta, Bollin Natalia, Michnowska Patrycja, Olizarowicz Gabriela, Ebertowska Marta, Zjeżdżałka Monika, Słowik Roksana, Kuczkowska Izabela, Święcicka Anna, Naczk Joanna.

Opiekun reprezentacji SOiO Conradinum: Katarzyna Kowalczyk

read more

Tagi

Mistrzostwa Gdańska Młodzieży Szkolnej w Biegach Rozstawnych Dziewcząt i Chłopców

4 grudnia 2010 dodał

Mistrzostwa Gdańska Młodzieży Szkolnej w Biegach Rozstawnych Dziewcząt i Chłopców

We wtorek 28 kwietnia przy pięknej pogodzie odbyły się na stadionie lekkoatletycznym Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej Mistrzostwa Gdańskich Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady Młodzieży Szkolnej w Biegach Rozstawnych dziewcząt i chłopców. We wszystkich biegach udział wzięło łącznie 208 zawodników /100 dziewcząt i 108 chłopców/. W biegach sztafetowych 4x100m na starcie stanęło w konkurencji dziewcząt 14 zespołów szkolnych, a w konkurencji chłopców 10 zespołów. Natomiast w sztafecie szwedzkiej /4×100*200*300*400m/ zmierzyło się 11 zespołów dziewczęcych i 17 chłopięcych.

Zgłoszony zespół składał się z  4 zawodników w każdej sztafecie. Zawodnikowi wolno było startować tylko w jednej sztafecie. Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z aktualnymi przepisami PZLA.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT:

Sztafeta szwedzka 100m*200m*300m*400m

1 miejsce – XIX Liceum Ogólnokształcące  2:56,9

2 miejsce – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” 3:02,5 (Zuzanna Kania, Patrycja Michnowska, Marta Holke, Alicja Ziomkowska, Oliwia Papier(rez.)

3 miejsce – Zespół Szkół Morskich   3:19,5

Sztafeta 4×100 m

1 miejsce – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” 1:01,9 (Marika Piotrowska, Natalia Rusak, Kamila Jóźwiak, Anna Góralska) Opiekun reprezentacji: Katarzyna Kowalczyk

2 miejsce – Zespół Szkół Morskich   1:03,2

3 miejsce – XIX Liceum Ogólnokształcące  1:03,5

4 miejsce – IX Liceum Ogólnokształcące  1:05,9

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW:

Sztafeta szwedzka 100m*200m*300m*400m

1 miejsce – Zespół Szkół Łączności   2:17,9

2 miejsce – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” 2:20,5 (Tomasz Schoenrock, Maciej Jakubowski, Piotr Plichta, Grzegorz Izdebski)

3 miejsce – XIX Liceum Ogólnokształcące  2:26,9

4 miejsce – IX Liceum Ogólnokształcące   2:28,4

5 miejsce – Zespół Szkół Morskich   2:32,6

PK          – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” 2:25,8

 

Sztafeta 4x100m

1 miejsce – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” 0:50,2 (Jakub Truszczyński, Marcin Gołąbek, Piotr Jurkiewicz, Robert Wyszecki)

2 miejsce – Zespół Szkół Łączności   0:50,4

3 miejsce – Zespół Szkół Morskich   0:52,8

4 miejsce – IX Liceum Ogólnokształcące   0:53,4

XIX Liceum Ogólnokształcące  /dyskwalifikacja/

 

Opiekun reprezentacji: Jacek Miłosz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

read more

Tagi

Strona 1 z 3123