Wygraj indeks

5 lutego 2017 dodał

Wygraj indeks

Conradinowcy,

zachęcamy do udziału w tradycyjnym konkursie z matematyki „Wygraj indeks”, który jest organizowany przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

Nagrody główne to wstęp na studia matematyczne na ww. wydziale.  Termin nadsyłania to 11 luty 2017. Zawody finałowe dla najlepszych odbędą się 11.03.2017 .

Więcej informacji na stronie wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej w zakładce rekrutacja.

wygrajIndeksEliminacje2017poster

read more

Tagi

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Indywidualnym Szkół Ponadgimnazjalnych „Prima Aprilis 2011”

2 kwietnia 2011 dodał

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Indywidualnym Szkół Ponadgimnazjalnych „Prima Aprilis 2011”

1 kwietnia 2011r. do pływalni Zespołu Szkół Energetycznych w Gdańsku zjechali reprezentanci gdańskich Szkół Ponadgimnazjalnych. Pływacy mieli okazję wykazać się na dystansie 50 metrów w czterech stylach – dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym. Jako pierwsi wystartowali chłopcy. Już pierwsze wyścigi pokazały, że pomimo primaapilisowej atmosfery na trybunach, w wodzie trwała poważna walka. Każdy z uczestników dawał z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik, tym bardziej że w rywalizacji o medale liczył sie uzyskany czas. Dekoracji dokonał dyrektor Zespołu Szkół Energetycznych Pan Jerzy Dorau oraz dyrektor Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej Pan Jacek Sawicki.

Wyniki zawodów- dziewczęta

STYL DOWOLNY

 

  CZAS
1. SŁABA AGATA II LO

30.98

1. VON LONSKI KLAUDIA XV LO

30.98

2. KOZAK ALEKSANDRA III LO

32.90

3. RESZTÓW MARTA VIILO

33.16

4. PEPLIŃSKA SARA I LO

33.51

5. GRZEMSKA ALEKSANDRA VII LO

34.32

6. HAJDAMOWICZ SARA VIILO

35.09

7. MUSZYŃSKA MARTA ZSE

36.16

8. MUSZYNSKA OLGA ZSE

36.28

9. BRZANA MARTYNA II LO

36.60

10. SOBINA KORNELIA I LO

36.80

11. GLINIECKA MARTA ZSM

38.39

12. CZYŻ ALICJA IX LO

38.73

13. URBANIKA KAROLINA XIX LO

40.52

14. MAŃKIEWICZ KATARZYNA ZSM

43.92

15. BACH ALEKSANDRA CONR

46.63

16. SŁAWEK ELA XIX LO

51.21

 

STYL KLASYCZNY

 

 

 

1. WRZESZCZ ANITA XIX LO

41.85

2. WRÓBEL MALGOSIA IX LO

42.75

3. NOWOCIŃSKA KASIA I LO

42.91

4. ZIOMKOWSKA ALICJA CONR

43.11

5. BRZANA MARTYNA II LO

46.16

6. BYLINA BASIA XIX LO

47.51

7. PASZKOWSKA ZUZANNA III LO

50.00

8. CENDROWSKA MARTYNA ZSE

50.30

 

STYL MOTYLKOWY
SERIA I
1. PEPLIŃSKA SARA I LO

36.30

2. KOZAK ALEKSANDRA III LO

37.63

3. CWOJDZIŃSKA OLA IILO

38.18

4. WRZESZCZ ANITA XIX LO

39.53

5. RESZETÓW MARTA VIII LO

40.36

6. WOŹNIAK ALICJA ZSZNR.9

40.71

7. NOWOCIŃSKA KASIA I LO

41.68

8. KLUCZYK MAŁGORZATA ZSE

42.59

9. BORZYSZKOWSKA KATARZYNA CONR

47.82

 

STYL GRZBIETOWY
SERIA I:
1. VON LONSKI KLAUDIA XVLO

35.20

2. CWOJDZIŃSKA OLA II LO

36.79

3. ZIOMKOWSKA ALICJA CONR

38.50

4. HAJDAMOWICZ SARA VII LO

39.70

5. GRZEMSKA OLA VII LO

40.07

6. ROBACZEWSKA MAJA I LO

42.00

7. KLUCZYK MAŁGORZATA ZSE

42.57

8. GLINIECKA MARTA ZSM

45.88

9. PASZKOWSKA ZUZANNA III LO

45.96

10. MARKIEWICZ AGATA XIX LO

47.60

11. KORNELIA SOBINA I LO

49.55

12. WALENC ANNA XIX LO

51.06

13. MAŃKIEWICZ KATARZYNA ZSM

51.34

 

Wyniki zawodów- chłopcy:

STYL GRZBIETOWY
  CZAS
1. KONDRATOWICZ KUBA II LO

30.60

2. LATOSZEWSKI ROBERT ZSŁ

32.94

3. KANKOWSKI MAREK XV LO

33.04

4. CZERNIAKOWSKI PAWEŁ VLO

33.74

5. GUZ JAKUB IIILO

33.76

6. FIJAŁ BARTEK ZSEiE

33.94

7. BRYŁA KRZYSZTOF VII LO

35.04

8. ŻELAZNY RAFAŁ IX LO

36.93

9. BRZÓSKA DARIUSZ ZSE

37.08

10. YESPENKO OLEKSANDER CONR

37.47

11. GABIS PAWEŁ VII LO

37.94

12. KOLASA DAMIAN CONR

39.12

13. PAPIŃSKI MICHAŁ XIX LO

39.43

14. MASZOTA DAMIAN ZSE

42.87

 

STYL KLASYCZNY

 

 

 

1. OLEJNIK PAWEŁ ZSM

33.10

2. CZERNIAKOWSKI PAWEŁ VLO

34.71

3. ZWARA WOJTEK ZSŁ

35.55

4. GABIS PAWEŁ VII LO

35.90

5. KOŁAKOWSKI MACIEJ ZSŁ

36.57

6. POROWSKI MICHAŁ VII LO

38.61

7. KANKOWSKI MAREK XV LO

38.62

8. CHROŚCIELEWSKI MARCIN CONR

40.00

9. KUPSKI ADRIAN ZSM

40.14

10. GOERICK SZYMON CONR

40.30

11. BIELICKI KRZYSZTOF XIX LO

41.21

12. PECHNKE MARCIN IX LO

41.60

13. UCHAŃSKI KRZYSZTOF III LO

42.66

14. PORZEŻYŃSKI MACIEJ IX LO

42.67

15. PAPIŃSKI MICHAŁ XIX LO

43.82

 

STYL MOTYLKOWY 

 

1. NOWAK KACPER VIILO

28.00

2. KONDRATOWICZ JAKUB II LO

29.40

3. KONTROWICZ ARTUR ZSE

31.00

4. WOJTKIEWICZ ROBERT ZSM

31.29

5. BEREDA PRZEMYSŁAW CONR

31.72

6. KOWALCZUK JAKUB VII LO

32.13

7. SŁABY MIKOŁAJ I LO

32.36

8. OLEJNIK PAWEŁ ZSM

32.88

9. CEGLIŃSKI  TOMASZ I LO

33.33

10. KALISCH SZYMON CONR

33.57

11. BRZÓSKA DARIUSZ ZSE

35.84

12. DZIUBANIK ŁUKASZ XVLO

36.94

13. UCHAŃSKI KRZYSZTOF III LO

38.60

14. BIEKIEWICZ KUBA VIIILO

39.16

 

STYL DOWOLNY

 

1. NOWAK KACPER VII LO

26.59

2. KOWALCZYK MAREK VII LO

26.88

3. ROZWAŁKA ARTUR CONR

28.40

4. JAGIEŁŁO WIKTOR IX LO

28.66

5. WOŹNIAK KAMIL ZSŁ

28.86

6. GUZ JAKUB III LO

29.08

7. KLIK LESZEK ZSŁ

29.11

8. KONTROWICZ ARTUR ZSE

29.15

9. CIESIELSKI PAWEŁ ZSEiE

29.67

10. FIJAŁ PATRYK ZSEiE

30.29

11. BURTOWY MATEUSZ I LO

31.16

12. KUPSKI ADRIAN ZSM

31.28

13. CEGLIŃSKI TOMASZ I LO

32.33

14. FILA MICHAŁ IX LO

33.14

15. CZUBAK ŁUKASZ ZSE

33.56

16. KOLASA DAMIAN
CONR

34.14

17. DZIUBANIK ŁUKASZ XV LO

35.82

18. BIELKIEWICZ KUBA VIII LO

36.22

19. SŁABY MIKOŁAJ III LO

36.26

20. WÓJTKIEWICZ ROBERT ZSM

36.97

 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie reprezentacji SOiO Conradinum: Wolińska Ewa, Kowalczyk Katarzyna

read more

Tagi

Mistrzostwa Gdańska Szkół w Sztafetach Pływackich

15 stycznia 2011 dodał

Szkolni pływacy rozdali medale.

W środę i czwartek 13, 14 stycznia br. na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Chałubińskiego na gdańskiej Zaspie Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej przeprowadził Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich oraz Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo. Tegoroczne szkolne zawody pływackie cieszyły się podobnie jak w latach ubiegłych dużą frekwencją.

W pierwszym dniu zawodów swoje umiejętności pływackie zademonstrowała młodzież niepełnosprawna ruchowo oraz dziewczęce sztafety pływackie. Zawody rozpoczęły dziewczęta ze szkół podstawowych, po nich swoje umiejętności pływackie zademonstrowała młodzież niepełnosprawna, a następnie zespoły dziewczęce z gdańskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Drugi dzień zawodów to ostra rywalizacja chłopięcych zespołów pływackich ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

W Otwartych Mistrzostwach Gdańska w Pływaniu Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo wzięło udział 13 osób o różnej dysfunkcji ruchowej. Na największe uznanie zasłużyła Monika Florczuk, która pokonując dwie długości 25 metrowego basenu udowodniła, że jest pływaczką o świetnej kondycji. Zgromadzona publiczność oraz zawodnicy gorąco dopingowali jej występ. Brawo Monika jesteś wspaniała, możesz być z siebie dumna.

Do rywalizacji w sztafetach pływackich szkół podstawowych na dystansie 8x 25 m stanęło 11 zespołów dziewczęcych oraz 10 zespołów. W sztafetach pływackich gimnazjalistów na dystansie 9x 50 m stanęło 8 zespołów dziewczęcych oraz 9 zespołów chłopięcych. Rywalizowało 7 zespołów żeńskich i 13 zespołów męskich. Łącznie w Mistrzostwach Gdańska Sztafet Pływackich udział wzięło

W tegorocznych zawodach pływackich udział wzięło łącznie 13 osób niepełnosprawnych ruchowo oraz 441 uczniów z 58 zespołów szkolnych.

Wyniki  finału  sztafet stylem dowolnym dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych.

I miejsce zespół I Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Drygas Kamila, Lewandowska Wiktoria, Kużdzińska Magda, Pelplińska Sara, Rogaczewska Maja, Kamińska Karolina, rezerwowe (Klarzyńska Paulina, Lewandowska Danuta).

II miejsce zespół V Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Zuzanna Karpińska, Zuzanna Ratkowska, Karina Cichy, Alicja Jelińska, Zuzanna Pikiel, Karolina Orfin, rezerwowe (Emilia Kałas, Hanna Żmijewska, Karolina Stencel, Anna Przeździak). Opiekunka Aneta Lechman.

III miejsce zespół III Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Patrycja Tomiak, Zofia Drapella, Martyna Lubińska, Urszula Chmielewska, Sara Petersson. Opiekunka Dorota Jaromi-Janowicz.

4 miejsce – VII Liceum Ogólnokształcące

5 miejsce – S.O. i O. „Conradinum”

6 miejsce – Z.S.Z nr 9

7 miejsce – XV Liceum Ogólnokształcące

Wyniki  finału  sztafet stylem dowolnym chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

I miejsce zespół VII Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Kacper Nowak, Michał Porowski, Krzysztof bryła, Paweł Gabis, Jakub Groszewski, Marek Fraczek, rezerwowy Jurek Magoń. Opiekun Bogdan Wolf.

II miejsce  reprezentacja Zespołu Szkół Łaczności w składzie: Kamil Woźniak, Przemysław Browarczyk, Leszek klik, Wojciech Zwara, Maciej Kołakowski, Leszek Miętkiewicz, Robert Latoszewski. Opiekun: Piotr Rekowski.

III miejsce zespół VIII Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Witold Nosowicz, Mateusz Tuszyński, Maciej Krol, Jakub Kmita, Krzysztof Makowski, Jakub Bilkiewicz. Opiekun Bogdan Pietrzak.

4 miejsce – XV Liceum Ogólnokształcące

5 miejsce – S.O. i O. „Conradinum”

6 miejsce – III Liceum Ogólnokształcące

7 miejsce – V Liceum Ogólnokształcące

8 miejsce – I Liceum Ogólnokształcące

9 miejsce – Z.S. Energetycznych

10 miejsce – XXIV Liceum Ogólnokształcące

11 miejsce – Zespół Szkół Morskich

12 miejsce – Pomorskie Szkoły Rzemiosł

13 miejsce – Zespół Szkół Samochodowych

 

Reprezentacja SOiO Conradinum: Ziomkowska Alicja, Matysik Tatiana, Borzyszkowska Katarzyna, Bach Aleksandra, Goerick Szymon, Bloch Michał, Yesipenko Oleksandr, Kalisch Szymon, Bereda Przemek, Oskierko Jaromir, Rozwałka Artur, Tarulewicz Michał.

Opiekun reprezentacji SOiO Conradinum: Ewa Wolińska, Katarzyna Kowalczyk, Andrzej Włodarski.

 

 

read more

Tagi

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich

4 stycznia 2010 dodał

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich

W pierwszych dniach Nowego Roku, 4 i 5 stycznia dzięki uprzejmości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej zorganizował dwudniowe integracyjne zawody pływackie.

W pierwszym dniu zawodów odbyły się Mistrzostwa Gdańskich Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich dziewcząt oraz Gdańskie Paraigrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. W drugim dniu odbyły się Mistrzostwa Gdańskich Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady Młodzieży Szkolnej chłopców.

W Sztafetach Pływackich dziewcząt wystartowało 209 zawodniczek (SP-104, G-63 i PG-42). W Sztafetach Pływackich chłopców udział wzięło 234 zawodników (SP-96, G-72 oraz PG-66). Ogółem w dwudniowych zawodach udział wzięło 458 uczennic i uczniów gdańskich szkół.

Sztafety szkół ponadgimnazjalnych stanowił zespół 6 uczniów, a do pokonania był dystans 6 x 50 m stylem dowolnym.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA- SZTAFETY PŁYWACKIE CHŁOPCÓW

1.miejsce   – VII Liceum Ogólnokształcące

2.miejsce   – Zespół Szkół Łączności

3.miejsce   – III Liceum Ogólnokształcące

4.miejsce   – V Liceum Ogólnokształcące

5.miejsce   – VIII Liceum Ogólnokształcące

6.miejsce   – SOiO ‘Conradinum’

7.miejsce   – Zespół Szkół Morskich

8.miejsce   – II Liceum Ogólnokształcące

9.miejsce   – I Liceum Ogólnokształcące

10 miejsce – V Liceum Ogólnokształcące

11.miejsce –  Zespół Szkół Energetycznych

Męska reprezentacja SOiO Conrradinum:  Goerick Szymon, Bereda Przemysław, Kalisch Szymon, Rozwałka Artur, Yespienko Oleksandr, Chrościelewski Marcin, Kolasa Damian.

 

read more

Tagi

Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Pływaniu Indywidualnym Szkół Ponadgimnazjalnych

5 grudnia 2009 dodał

Do pływalni przy ulicy Mikołaja Reja zjechali reprezentanci gdańskich szkół ponadgimnazjalnych. Zawodnicy mieli okazję wykazać się w czterech stylach – dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym na dystansie 50 metrów. Jako pierwsi wystartowali chłopcy. Już pierwsze wyścigi pokazały, że pomimo wesołej atmosfery na trybunach, w wodzie trwa poważna walka. Każdy z uczestników dawał z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik, tym bardziej że w rywalizacji o medale liczył się czas, a nie miejsce w swojej serii. Wyniki w poszczególnych stylach pływackich:

MOTYL

ZAWODNIK

SZKOŁA

CZAS

KONDRATOWICZ KUBA II LO 0,28,86
TUSZYŃSKI MATEUSZ VIII LO 0,29,10
NOWAK KACPER VII LO 0,30,58
PIECKOWSKI MICHAŁ I LO 0,31,62
BEREDA PRZEMEK CONR 0,32,13
WELZ JAKUB V LO 0,32,39
BOROWIEC ADAM XX LO 0,33,08
POROWSKI MICHAŁ VII LO 0,33,60
KALISCH SZYMON CONR 0,33,73
CIESIELSKI PAWEŁ ZSEiE 0,34,60
MAKOWSKI KRZYSZTOF VIII LO 0,34,73
KONTRADOWICZ ARTUR ZSE 0,35,26
PARUSKI FILIP VI LO 0,35,26
PIEKUTOWICZ MACIEJ XV LO 0,36,19
MIĘTKIEWICZ LESZEK ZSŁ 0,37,32
SOBCZAK MAREK VI LO 0,39,42
DORYK DANIEL XV LO 0,48,86
WOŻNIAK KAMIL ZSŁ
BIELECKI KRZYSZTOF XIX LO

 

KLASYCZNY

ZAWODNIK

SZKOLA

CZAS

ROZUSZEWSKI MIKOŁAJ VI LO 00,35,67
TARULEWICZ MICHAŁ CONR 00,36,02
ZWRARA WOJTEK ZSŁ 00,36,36
KANKOWSKI MAREK XV LO 00,36,95
ŁAGOWNIK PAWEŁ PSR 00,37,02
KOŁAKOWSKI MACIEJ ZSŁ 00,37,04
BUROWIEC ADAM XX 00,38,42
SCHULZ SZYMON V LO 00,39,26
FRĄCZEK MAREK VII LO 00,39,53
WIRKUS TYMOTEUSZ ZSE 00,40,02
NOSOWICZ JAKUB XV LO 00,41,02
UCHAŃSKI KRZYSZTOF III LO 00,41,11
CIESIELSKI PIOTR ZSBO 00,41,46
GOERICK SZYMON CONR 00,41,58
PAPIŃSKI MICHAŁ XIX LO 00,42,02
ŁASZKIEWICZ ADAM PSR 00,42,88
BARAWIŃSKI SZYMON V LO 00,45,80
ZIĘBA PAWEŁ ZSM 00,45,89
PAROWSKI MICHAŁ VII LO 00,47,48
BZDYRA MIKOŁAJ

 

GRZBIET

ZAWODNIK

SZKOŁA

CZAS

KONDROTOWICZ KUBA II LO 0,30,23
TUSZYŃSKI MATEUSZ VIII LO 0,31,39
LATOSZEWSKI ROBERT ZSŁ 0,32,14
KANKOWSKI MAREK XV LO 0,32,98
GUZ JAKUB XV LO 0,32,98
GABIS PAWEŁ VII LO 0,33,80
WELZ JAKUB V LO 0,34,07
BRYŁA KRZYSZTOF VI LO 0,34,21
FIJAŁ PATRYK ZSEIE 0,34,39
BROWARCZYK PRZEMEK ZSŁ 0,34,89
CIESIELSKI PIOTR ZSBO 0,35,42
JAWUŁA JAKUB XV LO 0,35,54
PAPIŃSKI MICHAŁ X LO 0,35,86
ŁAGOWNIK PAWEŁ PSR 0,36,13
NOWAKOWSKI MATEUSZ II LO 0,36,26
KURDEJ MATEUSZ I LO 0,38,02
YASIPENKO OLEKSANDER CONR 0,38,04
BIELICKI KRZYSZTOF XIX LO 0,40,36
MROZIŃSKI ALEKSANDER V LO 0,41,04
ZIĘBA PAWEŁ ZSM 0,41,22
ADAMKIEWICZ JAKUB PSR 0,41,25
LASZOTA DAMIAN ZSE 0,41,48

 

 

DOWOLNY

ZAWODNIK

SZKOŁA

CZAS

NOWAK KACPER VII LO 0,26,66
WOŹNIAK KAMIL VI LO 0,27,08
PIECKOWSKI MICHAŁ I LO 0,27,10
GUZ JAKUB III LO 0,27,67
CIESIELSKI PAWEŁ ZSEIE 0,28,11
KONTROWICZ ARTUR ZSŁ 0,28,42
ROZWAŁKA ARTUR ZSŁ 0,28,56
BRYŁA KRZYSZTOF VII LO 0,28,66
ZWARA WOJTEK CONR 0,28,80
FIJAŁ PATRYK ZSEIE 0,28,95
OSKIERKO JAROMIR ZSEIE 0,29,36
JAGIEŁŁO WIKTOR IX LO 0,29,45
WIRKUS TYMOTEUSZ ZSE 0,30,04
SOLARSKI KRYSTIAN PSBO 0,30,39
GRONKOWSKI JAKUB ZSE 0,30,42
NADOLNY MACIEJ XX LO 0,30,83
MATOWSKI KRZYSZTOF VIII LO 0,31,16
UCHAŃSKI KRZYSZTOF III LO 0,31,48
NOSOWICZ JAKUB XV LO 0,31,56
FLOREK MARCIN XV LO 0,31,77
BUNTOWY MATEUSZ I LO 0,32,48
JAMŁOWICZ MARCIN V LO 0,32,76
ZAOMOROWSKI MACIEJ ZSM 0,34,31
MROZIŃSKI ALEKSANDER V LO 0,34,51
HELDT MACIEJ ZSBO 0,36,29
HABKOWSKI MICHAŁ XX LO 0,37,53
SKIERKA RADOSŁAW PSR 0,39,17
SKOWROŃSKI DAWID PSR 0,46,73

 

MOTYL

ZAWODNICZKA SZKOŁA CZAS
PEPLIŃSKA SARA I LO 0,36,80
WRZESZCZ ANITA XIX LO 0,37,51
CICHY KARINA V LO 0,38,91
WOŹNIAK ALICJA ZSZ NR9 0,39,86
BIAŁKOWSKA MIELINA VII LO 0,40,29
KOBRYŃ ROMA VII LO 0,45,28
PIKIEL ZUZANNA V LO 0,47,51
BORZYSZKOWSKA KASIA CONR 0,49,20
RABCZEWSKA MAJA I LO 0,50,54
LUBAŃSKA MARTYNA III LO 0,52,20
DRAPELLA ZOFIA III LO
PETKE ALICJA II LO

 

KLASYCZNY

ZAWODNICZKA

SZKOŁA

CZAS

WRZESZCZ ANITA XIX LO 0,42,16
WRÓBEL MAŁGORZATA IX LO 0,42,16
LEWANDOWSKA WIKTORIA I LO 0,42,44
ZIOMKOWSKA ALICJA CONR 0,42,54
WITKOWSKA MARTYNA VIII LO 0,42,82
SKARCZYŃSKA SYLWIA II LO 0,43,58
TOMIAK PATRYCJA III LO 0,44,26
ZALEWSKA ANNA IX LO 0,44,92
PRZEŹDZIAK ANNA V LO 0,46,88
BIAŁKOWSKA MILENA VII LO 0,46,92
KRAWCZYŃSKA JOANNA XV LO 0,46,94
CENDROWSKA MARTYNA ZSE 0,48,16
CICHOŃ JOANNA VII LO 0,48,51
BYLINA BARBARA XIX LO 0,48,76
KOSTROWICKA MARTYNA VI LO 0,49,30
KLARZYŃSKA MARTYNA I LO 0,49,92

 

 

GRZBIET

ZAWODNICZKA

SZKOŁA

CZAS

ASSULEWICZ ALEKSANDRA XX LO 0,35,36
CWOJDZIŃSKA ALEKSANDRA II LO 0,37,57
ZIOMKOWSKA ALICJA CONR 0,37,95
LEWANDOWSKA WIKTORIA I LO 0,38,42
HAJDAMOWICZ SARA VII LO 0,38,54
ORFIN KAROLINA V LO 0,38,76
KLUCZYK MAŁGORZATA ZSE 0,40,73
KARPIŃSKA ZUZANNA V LO 0,41,59
CHMIELEWSKA ULA III LO 0,42,57
LEWANDOWSKA DANUTA I LO 0,44,45
GLINIECKA MARTA ZSM 0,45,29
SLAPA NATALIA ZSZ 9 0,45,29
WALENC ANNA XIX LO 0,49,29
KRZEMIŃSKA AGATA XV LO 0,49,39
SIEDLECKA MAGDA VII LO 0,52,40
WOTECKA PAULINA ZSM 1,04,33
SZPARAGA DOMINIKA XV LO
SŁABA AGATA II LO
BYLINA BARBARA XIX LO
TOMIAK PATRYCJA III LO
WRÓBEL MAŁGORZATA IX LO

 

 

DOWOLNY

ZAWODNICZKA

SZKOŁA

CZAS

SŁABA AGATA II LO 0,31,95
PEPLIŃSKA SARA I LO 0,31,98
HAJADMOWICZ SARA VII LO 0,32,32
KLUCZYKA MAŁGORZATA ZSE 0,34,33
MUSZYŃSKA OLGA ZSE 0,34,70
ASSULEWICZ ALEKSANDRA XX 0,35,16
WITKOWSKA MARTYNA VIII LO 0,35,80
KARPIŃSKA ZUZANNA V LO 0,35,89
SKARCZYŃSKA SYLWIA II LO 0,35,92
CHMIELEWSKA ULA III LO 0,36,26
DRAPELLA MAGDA III LO 0,36,51
ZALEWSKA ANNA IX LO 0,36,89
PIEKIEL ZUZANNA V LO 0,37,33
SZPARAGA DOMINIKA XV LO 0,38,59
GUNIECKA MARTA ZSM 0,39,30
HRYŃCZUK JOANNA VI LO 0,39,45
GWOŹDŹ DOMINIKA VII LO 0,39,66
BOŻYSZKOWSKA KASIA CONR 0,40,57
OLSZEWSKA KATARZYNA ZSM 0,40,91
CENDROWSKA MARTYNA ZSE 0,46,42
BACH ALEKSANDRA CONR 0,48,10
PORTAS MONIKA VI LO 0,49,92
SŁAWEK ELA XIX LO 0,50,28

 

Opiekunowie reprezentacji: Ewa Wolińska, Katarzyna Kowalczyk

read more

Tagi

Strona 1 z 212