CONRADINOWSKA AKCJA PROZDROWOTNA!!!

8 listopada 2017 dodał

CONRADINOWSKA AKCJA PROZDROWOTNA!!!

Oj działo się dzisiaj u nas działo 🙂 zdrowotne szaleństwo opanowało Conradinowców, bo w szkole była dzisiaj CONRADINOWSKA AKCJA PROZDROWOTNA!!! Akcję zorganizowali: Samorząd Szkolny (Cezary Szytniewski , Marta Klonowska,  Daria Lisewska) oraz p. Anna Urbańska i p. Justyna Stopa 🙂 (więcej…)

read more

Tagi

Wygraj indeks

5 lutego 2017 dodał

Wygraj indeks

Conradinowcy,

zachęcamy do udziału w tradycyjnym konkursie z matematyki „Wygraj indeks”, który jest organizowany przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

Nagrody główne to wstęp na studia matematyczne na ww. wydziale.  Termin nadsyłania to 11 luty 2017. Zawody finałowe dla najlepszych odbędą się 11.03.2017 .

Więcej informacji na stronie wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej w zakładce rekrutacja.

wygrajIndeksEliminacje2017poster

read more

Tagi

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich

4 stycznia 2010 dodał

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetach Pływackich

W pierwszych dniach Nowego Roku, 4 i 5 stycznia dzięki uprzejmości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej zorganizował dwudniowe integracyjne zawody pływackie.

W pierwszym dniu zawodów odbyły się Mistrzostwa Gdańskich Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich dziewcząt oraz Gdańskie Paraigrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu. W drugim dniu odbyły się Mistrzostwa Gdańskich Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady Młodzieży Szkolnej chłopców.

W Sztafetach Pływackich dziewcząt wystartowało 209 zawodniczek (SP-104, G-63 i PG-42). W Sztafetach Pływackich chłopców udział wzięło 234 zawodników (SP-96, G-72 oraz PG-66). Ogółem w dwudniowych zawodach udział wzięło 458 uczennic i uczniów gdańskich szkół.

Sztafety szkół ponadgimnazjalnych stanowił zespół 6 uczniów, a do pokonania był dystans 6 x 50 m stylem dowolnym.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA- SZTAFETY PŁYWACKIE CHŁOPCÓW

1.miejsce   – VII Liceum Ogólnokształcące

2.miejsce   – Zespół Szkół Łączności

3.miejsce   – III Liceum Ogólnokształcące

4.miejsce   – V Liceum Ogólnokształcące

5.miejsce   – VIII Liceum Ogólnokształcące

6.miejsce   – SOiO ‘Conradinum’

7.miejsce   – Zespół Szkół Morskich

8.miejsce   – II Liceum Ogólnokształcące

9.miejsce   – I Liceum Ogólnokształcące

10 miejsce – V Liceum Ogólnokształcące

11.miejsce –  Zespół Szkół Energetycznych

Męska reprezentacja SOiO Conrradinum:  Goerick Szymon, Bereda Przemysław, Kalisch Szymon, Rozwałka Artur, Yespienko Oleksandr, Chrościelewski Marcin, Kolasa Damian.

 

read more

Tagi