Wygraj indeks

5 lutego 2017 dodał

Wygraj indeks

Conradinowcy,

zachęcamy do udziału w tradycyjnym konkursie z matematyki „Wygraj indeks”, który jest organizowany przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

Nagrody główne to wstęp na studia matematyczne na ww. wydziale.  Termin nadsyłania to 11 luty 2017. Zawody finałowe dla najlepszych odbędą się 11.03.2017 .

Więcej informacji na stronie wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej w zakładce rekrutacja.

wygrajIndeksEliminacje2017poster

read more

Tagi

Mistrzostwa Gdańska Młodzieży Szkolnej w Biegach Rozstawnych Dziewcząt i Chłopców

4 grudnia 2010 dodał

Mistrzostwa Gdańska Młodzieży Szkolnej w Biegach Rozstawnych Dziewcząt i Chłopców

We wtorek 28 kwietnia przy pięknej pogodzie odbyły się na stadionie lekkoatletycznym Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej Mistrzostwa Gdańskich Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady Młodzieży Szkolnej w Biegach Rozstawnych dziewcząt i chłopców. We wszystkich biegach udział wzięło łącznie 208 zawodników /100 dziewcząt i 108 chłopców/. W biegach sztafetowych 4x100m na starcie stanęło w konkurencji dziewcząt 14 zespołów szkolnych, a w konkurencji chłopców 10 zespołów. Natomiast w sztafecie szwedzkiej /4×100*200*300*400m/ zmierzyło się 11 zespołów dziewczęcych i 17 chłopięcych.

Zgłoszony zespół składał się z  4 zawodników w każdej sztafecie. Zawodnikowi wolno było startować tylko w jednej sztafecie. Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z aktualnymi przepisami PZLA.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA DZIEWCZĄT:

Sztafeta szwedzka 100m*200m*300m*400m

1 miejsce – XIX Liceum Ogólnokształcące  2:56,9

2 miejsce – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” 3:02,5 (Zuzanna Kania, Patrycja Michnowska, Marta Holke, Alicja Ziomkowska, Oliwia Papier(rez.)

3 miejsce – Zespół Szkół Morskich   3:19,5

Sztafeta 4×100 m

1 miejsce – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” 1:01,9 (Marika Piotrowska, Natalia Rusak, Kamila Jóźwiak, Anna Góralska) Opiekun reprezentacji: Katarzyna Kowalczyk

2 miejsce – Zespół Szkół Morskich   1:03,2

3 miejsce – XIX Liceum Ogólnokształcące  1:03,5

4 miejsce – IX Liceum Ogólnokształcące  1:05,9

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA CHŁOPCÓW:

Sztafeta szwedzka 100m*200m*300m*400m

1 miejsce – Zespół Szkół Łączności   2:17,9

2 miejsce – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” 2:20,5 (Tomasz Schoenrock, Maciej Jakubowski, Piotr Plichta, Grzegorz Izdebski)

3 miejsce – XIX Liceum Ogólnokształcące  2:26,9

4 miejsce – IX Liceum Ogólnokształcące   2:28,4

5 miejsce – Zespół Szkół Morskich   2:32,6

PK          – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” 2:25,8

 

Sztafeta 4x100m

1 miejsce – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum” 0:50,2 (Jakub Truszczyński, Marcin Gołąbek, Piotr Jurkiewicz, Robert Wyszecki)

2 miejsce – Zespół Szkół Łączności   0:50,4

3 miejsce – Zespół Szkół Morskich   0:52,8

4 miejsce – IX Liceum Ogólnokształcące   0:53,4

XIX Liceum Ogólnokształcące  /dyskwalifikacja/

 

Opiekun reprezentacji: Jacek Miłosz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

read more

Tagi

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców w roku szkolnym 2010/2011

4 listopada 2010 dodał

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców w roku szkolnym 2010/2011

W środę 13 października przy pięknej pogodzie odbyły się stadionie Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej ostatnie w tym roku zawody lekkoatletyczne. O Mistrzostwo Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców rywalizowały ze sobą zespoły młodych sportowców ze szkół podstawowych (na dystansie 10 x 800 metrów) oraz z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (na dystansie 10 x 1000 metrów). Łącznie w zawodach wzięło udział 530 zawodników z 53 gdańskich szkół.

Tegoroczny tytuł Mistrzów Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców za rok szkolny 2010/2011 przypadł zespołom ze Szkoły Podstawowej nr 79, Gimnazjum nr 33 oraz Zespołowi Szkół Sportowych i Ogólnokształcących – XII LO .

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZTAFETOWYCH  BIEGÓW  PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW GDAŃSKIEJ LICEALIADY:

Udział wzięło 140 zawodników z 14 gdańskich szkół ponadgimnazjalnych.

1 miejsce – Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących – XII LO

2 miejsce – Zespół szkół Łączności

3 miejsce – V Liceum Ogólnokształcące

4 miejsce – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „CONRADINUM”

5 miejsce – Państwowe Szkoły Budownictwa

6 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące

7 miejsce – XIX Liceum Ogólnokształcące

8 miejsce – VIII Liceum Ogólnokształcące

9 miejsce – XV Liceum Ogólnokształcące

10 miejsce – Zespół Szkół Morskich

11 miejsce – Gdańskie Liceum Autonomiczne

12 miejsce – Zespół Szkół Samochodowych

13 miejsce – Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego

14 miejsce – XXIV Liceum Ogólnokształcące

Dwa pierwsze zespoły, w każdej kategorii szkół uzyskały kwalifikacje do reprezentowania barw Miasta Gdańska w wojewódzkim finale Sztafetowych Biegów Przełajowych, który odbędzie się 23 października br. w Garczynie koło Kościerzyny.

Opiekun Reprezentacji SOiO Conradinum: Jacek Miłosz

 

read more

Tagi

Mistrzostwa Gdańska 2010/2011 w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

14 października 2010 dodał

Mistrzostwa Gdańska 2010/2011 w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt

W słoneczne wtorkowe przedpołudnie, 12 października na obiekcie sportowym Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt z gdańskich szkół. Zespoły dziewcząt ze Szkół Podstawowych rywalizowały na dystansie 10 x 600 metrów, natomiast zespoły dziewcząt z Gimnazjów i Szkół Ponadgimanzjalnych na dystansie 10 x 800 metrów.

Łącznie w zawodach wzięło udział 480 zawodniczek z 48 gdańskich szkół. Tytuł Mistrzyń Gdańska na rok szkolny 2010/2011 w Sztafetowych Biegach Przełajowych wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 89, Gimnazjum nr 15 i Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących – XII LO.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZTAFETOWYCH  BIEGÓW  PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT GDAŃSKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ:

Udział wzięło 120 zawodniczek z 12 gdańskich szkół ponadgimnazjalnych.

1 miejsce – Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących – XII LO

2 miejsce – II Liceum Ogólnokształcące

3 miejsce – V Liceum Ogólnokształcące

4 miejsce – XV Liceum Ogólnokształcące

5 miejsce – Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „CONRADINUM”

6 miejsce – XIX Liceum Ogólnokształcące

7 miejsce – Zespół Szkół Morskich

8 miejsce – Gdańskie Liceum Autonomiczne

9 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych nr 9

10 miejsce – Szkoły Ekonomiczno – Handlowe

11 miejsce – Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego

12 miejsce – VI Liceum Ogólnokształcące

Dwie pierwsze sztafety dziewcząt, z każdej kategorii szkół mają prawo reprezentować Gdańsk w finale Igrzysk Wojewódzkim, który odbędzie się w dniu 23 października 2010 r. w Garczynie koło Kościerzyny.

Reprezentacja SOiO Conradinum: Ziomkowska Alicja, Nowak Anna, Górska Wiktoria, Oskwarek Małgorzata, Michnowska Patrycja, Rusak Natalia, Gosz Hanna, Kozłowska Dorota, Jagielska Dorota, Dziedzic Beata.

Opiekun reprezentacji: Ewa Wolińska, Katarzyna Kowalczyk

read more

Tagi

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

15 października 2009 dodał

Mistrzostwa Gdańska w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

Deszcz i niska temperatura były główną przeszkodą dla 420 młodych biegaczy z gdańskich szkół, którzy stanęli w 12 października w poniedziałkowy ranek na starcie do Sztafetowych Biegów Przełajowych o tytuł Mistrza Miasta Gdańska. Dystans do pokonania dla sztafet szkół podstawowych to dziesięć okrążeń po 800 m, natomiast sztafety gimnazjalistów i licealistów to 10 x 1000 metrów.

Pierwsi na trasę ruszyli najmłodsi chłopcy reprezentujący swoje Szkoły Podstawowe, którzy mimo zimna i przelotnych opadów dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsce dla swojej szkoły.

Licealiści wystawili 11 zespołów szkolnych z których najlepszym jak było do przewidzenia okazała się drużyna z XI LO, która wyprzedziła świetnie biegnący zespół z „Łaczności”. O trzecie miejsce do ostatnich metrów walczyło „Conradinum z „Budowlanką”.

Zaskoczeniem był świetny bieg sztafety z Morskiej” który pokonał zespoły „piętnastki” i „piątki”.

Klasyfikacja końcowa finału Mistrzostw Gdańska- Szkoły Ponadgimnazjalne:

Ponadgimnazjalne

1. IX Liceum Ogólnokształcące

2. Zespół Szkół Łączności

3. Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące „Conradinum”

4. Państwowe Szkoły Budownictwa

5. Zespół Szkół Morskich

6. XV Liceum Ogólnokształcące

7. V Liceum Ogólnokształcące

8. Zespół Szkół Samochodowych

9. VI Liceum Ogólnokształcące

10. Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego i Chemicznego

11. XXIV Liceum Ogólnokształcące

 

Naszą szkołę reprezentowali:

Pettka Łukasz, Rabiega Mateusz, Neubauer, Jakub, Januszkiewicz Mikołaj, Kulyk Ilia, Hermann Paweł, Jurczak Mateusz, Krzoska Sebastian, Żarnowski Piotr, Ciszewski Piotr.

Opiekun reprezentacji chłopców: Jacek Miłosz

read more

Tagi

Strona 1 z 212