Wygraj indeks

5 lutego 2017 dodał

Wygraj indeks

Conradinowcy,

zachęcamy do udziału w tradycyjnym konkursie z matematyki „Wygraj indeks”, który jest organizowany przez Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej.

Nagrody główne to wstęp na studia matematyczne na ww. wydziale.  Termin nadsyłania to 11 luty 2017. Zawody finałowe dla najlepszych odbędą się 11.03.2017 .

Więcej informacji na stronie wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej w zakładce rekrutacja.

wygrajIndeksEliminacje2017poster

read more

Tagi

Turniej Koszykówki Dziewcząt „Gdańska Jesień 2010”

21 listopada 2010 dodał

Turniej Koszykówki Dziewcząt „Gdańska Jesień 2010”

W miniony czwartek i piątek 18-19 listopada w sali sportowej Zespołu Szkół Morskich rozegrany został XII Turniej Koszykówki Dziewcząt „Gdańska Jesień 2010” którego organizatorami byli gospodarze oraz GOKF.

Królem strzelców turnieju została Ostrowska Agnieszka z XIX LO zdobywając 77 pkt.

Konkurs rzutów za trzy punkty wygrała Ciszewska Katarzyna z XIII LO w Krakowie zdobywając 9 pkt.

Najlepszą zawodniczką drużyny Zespołu Szkół Morskich została wybrana Kołodziejska Sylwia.

Wszystkie drużyny otrzymały skromne upominki oraz dyplomy, a pierwsze trzy zespoły puchary i medale.

Ostatnia drużyna turnieju tradycyjnie na osłodę otrzymała tort ufundowany przez dyrektora XIII LO z Krakowa Bogusława Kaczmarka. Oto wyniki Turnieju:

Grupa A:                    pkt      kosze miejsce

ZSMorskich                6          82:46   I

SOiO Conrad.                       3          29:98   IV

XIX LO                        5          103:64 II

XIII LO Kraków                       4          60:66   III

Grupa B:

Abs.ZSMor.                 5          125:64 II

XV LO                         4          79:107 III

XX LO                                     6          130:54 I

I LO                             3          49:156 IV

 

A – I      ZSMor.  :  B – II    Absolw. ZSMor.   10 : 34

A – II     XIX LO  :  B – I     XX LO                      29 : 34

A – IV     Conrad. :  B – IV    I LO                     35 : 12        

A – III    XIII LO :  B – III   XV LO                       34 : 11

Mały finał       ZSMors – XIX LO                       34 : 7

Finał       Absol. ZSMors. – XX LO                    29 : 31

Reprezentacja SOiO Conradinum: Ebertowska Marta, Borzyszkowska Katarzyna, Jastak Ewa, Michnowska Patrycja, Kozłowska Dorota, Stodulska Anna, Ziomkowska Alicja, Juźwiak Kamika, Jagielska Dorota, Nowak Anna, Kania Zuzanna, Rusak Natalia.

Opiekun drużyny: Wolińska Ewa

read more

Tagi

X Turnej koszykówki dziewcząt „Gdańska jesień 2008”

10 listopada 2008 dodał

X Turnej koszykówki dziewcząt „Gdańska jesień 2008”

W dniach 6 – 7 listopada w Hali sportowej Zespołu Szkół Morskich w Gdańsku odbył się IX Turniej Koszykówki Dziewcząt „Gdańska Jesień 2008” zorganizowany przez Zespół Szkół Morskich i Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej.

W turnieju udział wzięły następujące zespoły: XIII LO Kraków. XV LO Gdańsk, I LO Gdańsk, XIX LO Gdańsk, V LO Gdańsk, SOiO Conradinum, drużyna Absolwentek Zespołu Szkół Morskich, oraz drużyna aktualnych uczennic Zespołu Szkół Morskich.

Wymienione drużyny zostały podzielone na dwie grupy gdzie grano systemem każdy z każdym uzyskując następujące wyniki:

ZSMorskich – XV LO Gdańsk 16 : 14

SO i O Conradinum – XIX LO Gdańsk 24 : 6

XIII LO Kraków – I LO Gdańsk 32 : 16

Absolwentki ZSMorskich – V LO Gdańsk 32 : 31

ZSMorskich – I LO Gdańsk 35 : 17

XIII LO Kraków – XV LO Gdańsk 17 : 23

Absolwentki ZSMorskich – XIX LO Gdańsk 35 : 10

V LO Gdańsk – SO i O Conradinum 32 : 21

V LO Gdańsk – XIX LO Gdańsk 17 : 16

ZSMorskich – XIII LO Kraków 20 : 22

SO i O Conradinum – Absolwentki ZSMorskich 18 : 29

I LO Gdańsk – XV LO Gdańsk 13 : 28

Mecze półfinałowe:

XV LO Gdańsk – V LO Gdańsk 25 : 30

ZSMorskich – Absolwentki ZSMorskich 19 : 33

Mecz o miejsce 7 – 8

I LO Gdańsk – XIX LO 13 : 11

Mecz o miejsce 5 – 6

XIII LO Kraków – SO i O Conradinum 14 : 31

Mecz o miejsce 3 – 4

ZSMorskich – XV LO Gdańsk 6 : 16

Mecz o miejsce 1 – 2

Absolwentki ZSMorskich – V LO Gdańsk 44 : 27

Najskuteczniejszą zawodniczką turnieju została Edyta Sztukert z drużyny Absolwentek Zespołu Szkół Morskich.

W konkursie rzutów za trzy zwyciężyła Ilona Wrońska z drużyny Absolwentek Zespołu Szkół Morskich.

Natomiast najlepszą zawodniczką Zespołu Szkół Morskich wybrana została Weronika Kurnikowska.

Wszystkie drużyny uhonorowane zostały skromnymi upominkami, natomiast cztery pierwsze pucharami i medalami ufundowanymi przez Dyrektora Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej.

Uroczystość zakończenia turnieju uświetniły swoją obecnością Katia Snytsina – reprezentantka Białorusi uczestniczka ostatnich Igrzysk Olimpijskich Pekinie oraz reprezentantka Polski Marta Jujka.

REPREZENTANTKI:

Ebertowska Marta, Agnieszka Ossorya-Cierpicka, Goerick Anna, Orzeszek Martyna, Naczk Joanna, Zglińska Emilia, Żmuda-Trzebiatowska Eliza.

 

Nauczyciel w-f

Katarzyna Sawicka

1

read more

Tagi